bugün

(bkz: asiviral)
Virüs vücuda bir kere girdiğinde hayat boyu sizinle kalır,savunmanızın zayıfladığı anlarda yumuşak dokuda belirir.
sinir hücrelerine yerleşen herpes simplex virüsü kaynaklı bulaşıcı bir enfeksiyon.
en şerefsiz iltihaptır . gene agzıma sıctı allahtan ramazandayız da kız öpmüyoruz.
illet resmen illet.
(bkz: zovirax) çıkmadan iyi geliyor ama çıktıktan sonra oda kâr etmiyor.
tetikçisi strestir, anlayacağınız (bkz: don t worry be happy)
herpes simplex virus'un neden olduğu illet. vectavir adlı ilaç etkilidir.
tatilimin içine sıçan yavşak. denize girmek işkence gibi resmen. herkes eğlenirken ben mal gibi izledim aq.
ayna programındaki pahalı fiyatlar için söylenen söz.
genellikle dudakta çıkan içi su dolu pıtırcık melisa otunun yaprağını ezip uçuğa sürülmesiyle geçer. (bkz: koca karı ilaçları)
Herpes simplex.
fucidin pomad isimli krem ile bir haftalik iyilesme suresi 1-2 gune kadar dusebilmektedir.
korkunun sonunda çıkandır. evet.
şu zamana kadar başıma hiç gelmeyen olaydır. o ne ki öyle, nasıl bir şey oluyor kendileri? aman tütütü nazar değmesin.
alt dudağımın altında çıkar ve hem canımı yakar hem canımı sıkar ama hep ya hasta iken ya da korktuğum zaman çıkıyor bu meret bak yine sızladı.
lınıt ılısıcı şiy.
ahir ömrümde ikinci kez dudağımın sağ alt köşesine konuşlanan lanet olasıca şey, zamanlamasının manidar olması da ayrı mesele.
Bünyeye yerleşti mi, ara ara ziyaret etmeyi aksatmayan virüs...
Hatalı dudak silikonu yaptırmışsınız gibi, engebeli dudaklarla gezdirir sizi...
Pipetle su içecek kadar, abartabilir bazen..
Allahın belası, rezil, ağzını, yüzünü.........
Neyse..Tamam bitti..Sakinim...
O uçuk soğuk yaradır kaşımamak gerek maazallah her yere sıçrar eğer ki göze kadar gelirse körlük bile yapar .
zovirax sağolsun akşam hatuna rezil olmayacağım. lanet olsun ki ne zaman dudağımı kemirsem çıkar. töbe ya bi daha. nasıl strese soktu beni geçmeyecek diye. 5 kişiyle kavga etmekten böyle korkmam
i phone'ların fiyatıdır.
çok uçuk be abi...
Her sene 2 kere aynı ayda aynı günlerde çıkıyor.Genetik mi ne çözemedim.Geçmiyorda hemen.insanı hayattan soğutacak nedenlerden biri.Sebebi virüsdür.
Uçak diye okuduğum kelime. Şu son 3 günde o kadar çok f16 gördüm ki.
aklovir adında mucizevi bir krem sayesinde çabucak geçen virüs. Eczanelerden ısrarla isteyin 5-6 lira falan ve etkisi çok iyi.
Sizinle sinsice yaşayıp zayıf dönemlerinizde yüzeyinizde kendini belli eden herpes isimli virüsün eseridir.

Dünya bir deney laboratuvarı ise bu virüs bilerek yaratılmıştır. Siz Sıkı sıkı, zayıfladığınızı belli etmeden tutunurken hayatta, güçlü durmaya çalışırken bu lanet şey "hiç iyi değilim" sinyalini ilgili yetkililere iletir.

Not: kaşınamayasıya lokal tea tree (çay ağacı) yağı kullanımı. Günde en az ve en fazla üç defa.