bugün

Genelleme yapmak istemiyorum lakin erkeğin kısa saçlisi güzeldir fikrimce. Hani kulak altina kadar olabilir belki ve hakikaten yakışıyor bazı erkeklere. Tabi biz her şekilde saygı duyuyoruz efenim tercih meselesidir.
Kilolu olmadığı sürece, ve bağlamadıgı sürece hoş görünür.

(Ama sadece siyaha yakın saç rengi beyaz teni ve ince ama sert yüz hatları varsa.)
Ve çok da uzun olmayacak o saçlar.

Evet şu an bildiğin aklıma gelen kişiyi anlatıyorum. Ama bu tiplere yakışıyor yalan yok...

Not: zeka, ses, güçlü kelimeler, dürüstlük, iyi niyet, özgüven, temizlik, tarz, güç... söz konusu şahısın dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeği olmak için boyu eksikti. (1.60, evet).
Allah hep bir yerlerden kısıyor *.
Ben ben ben.
Az önce ayna karsisinda disler fırcalanirken uzun saclarimin sekli dikkatimi cekti ve icimden su hisler gecti yarin sabah kalktigimda ayni sekilde bozulmamis olsa ne guzel olur dedim kendime.Ama olmayacagini biliyorum.Yarin kalktigimda ayna karsisinda sacin vahim durumunu gorecegim ve uzun sure sekle sokmaya calisacagim. Duzene soktuktan sonra kendimi disari atacagim tam sokaga ciktigimda karadeniz ruzgari sagdan bir vuracak sac yataktan ilk ciktigim hale donecek.Diyecegim ki kesicem lan vur uc numaraya kurtul bu nedir saci dert eden adam olur mu.Ama kiyamayacagim cidden seviyorum la kendilerini.
benimdir. şu sıralar fena değil ama gençler arkadaşlar sesime kulak verin naparsanız yapın uzatmaya baslamadan once adam akıllı bi kestirin saçlarınızı sonra bok gibi uzuyor. adam akıllı dediğim arka cok kısa yanlar hafif kısa one dogru uzunca olacak ve on taraf kısa olmayacak. anlamadıysanız adam akıllı bir kuaföre gidin bakın berber demiyorum adam akıllı bir erkek kuaförüne gidin diyin ben uzatıcam saçları ona göre düzgün uzayacak bir şekilde olsun diye. mağdur olmayın dostlar. bu arada saçlarını hiç uzatmayan gençler nedeniniz ne olursa olsun bir kere uzatın gıttıgı yere kadar bı gıtsın uzatmadan ölmeyin içinizde ukte olur sonra. uzun lafın kısası * uzun sac ıyıdır.
sözlükte oldukça genç bir kız arkadaşın fena fetişi olduğu erkeklerdir. kendisiyle tanıştık hani 13 saatlik sevgililik de yaşadık öpüştük falan ama uzun saçlı olmadığım için ayrıldıydı aq.
benim gibi kelleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen erkeklerin imrendiği erkektir. aslında erkeğe değil saçlarına imreniyoruz. çok isterdim lan böyle uzatayım saçlarımı, kah necati gibi arkadan toplayım, kah barış abi gibi kabartayım, kah ördüreyim zenci gibi takılayım..

ama olmadı işte hiç.. olmayacakta biliyorum. kel ünlüde pek yok ki sevinelim. tövbe tövbe, bi ajdar geliyor gözümün önüne düşününce.
Yakışırsa ne ala ama saçı daha uzun olduğu için daha yukarıda olmadığını anlaması gerek. Ben yazarken utanıyorum nedir o eller hep saçta sessiz oturmak.
tapılası, el üstünde tutulası, itinayla saklanması, düzenli olarak sevilmesi gereken erkek.
anası gibi saç uzatıcağına, babası gibi sakal uzatsın diyeceğim erkektir.
Tipten kurtaramayınca saçını uzatan erkektir, ben metalciyim siz metalci değilsiniz havalarında dolaşır, genellikle manowar dinlerler.
ergeneken uzatmıştım, şuan asker traşı yaptım çünkü askere gideceğim alışıyorum.
90ların sonunda mezara gömülmüş gereksiz eylemdir. Hayır sorarlar adama aklını karakterini uzatacığına kıllrınla kime neyi ispatlama çabası bu?
"Nasıl am buluruz"'un

madde-2'sidir amk..

Madde-1'i zaten gitar..
Uzun sakallar da eklenirse tadından yenmez.
küpe takanları vardır ki erkek demeye bin şahit ister. etek giyin aq tam olsun.
Herkese yakışmayandır. çok uzunuda iticidir. Parmak arasina hafif girsin yeterli.
vurduruyordu gibi iğrenç ithamlara maruz kalan erkektir.
edit: şüpheniz varsa sevgilinizi aynı evde bırakabilirsiniz.
Saçına hep önden değil arada da arkDan bakması önerilen erkektir . Arkadan baksanız saçınıza yaşama küsersiniz
Sarışın ve Kumral olanlar uzatsın ama Aşkı memnu Behlül tarzı. Esmerler uzatmasın.
bir zamanlar bendim... ama artık saçlarım 3 numara, kızların kısa saçlı erkekleri daha çok beğendiklerini farkettim...
uzunluğuna göre değişir. nerdeyse beline kadar uzatan erkekler var ki onlar hoş değil.
kuvırcık saçlı erkek her zaman bir adım öndedir ama embesil gibi kıvırcık saçlara sahip erkekler var maalesef.
saç rengi açık olanlarda daha kız gibi görünüyor açıkçası, yakışan uzatsın arkadaş.
yakışıklı adam saçları kısa kestirir ki yakışıklılığı meydana çıksın, tipsiz adam saç uzatır. net.
saçlarıyla yatakta çok ilginç fanteziler yapılabilecek erkek.

dur ben bunu bir düşüneyim.
inşaat Mühendisliği okuyorsa risk altında yaşayan erkektir.
Birinci sınıfta bu model bir arkadaş vardı. millet kızsızlıktan buna yürümeye başlayınca üç numaraya vurdurmuștu (saçları).
Çoğu çirkindir. Saç sakalla ortmeye çalışırlar işte. Uzun saçlı olup Benim gibi karizmatik italyan beyfendisi gibi olanlar da vardır tabi.
güncel Önemli Başlıklar