bugün

Olabilir olmayadabilir her iki ihtimaldede normal karşılarım... Çünkü bu evrende tek biz insanlar yaşamıyoruz... Ama bizim de uzaylı olduğumuz bir gerçek... Çünkü biz insanlar dünyada yaşıyoruz ve dünyada uzayda...
görsel
varlığı belli değil yokluğu belli değil. lakin vardır koskoca evren sanmıyorum ki biz dünyalılara ait olsun. yani mahalledeki süleyman abinin özelliği ne lan koca evren ona bahşedilmiş olsun. onlar da bizi arıyorsa bak o zaman cümbüşe.

+selamın aleyküm biz sizi arıyorduk.
-aleyküm selam biz de sizi arıyorduk.
+iyi bakalım
-peki o zaman.
+görüşürüz.

bir daha görüşmediler... *
Balkondan uzaylıyı gördüm ve hemen fosunu çektim ben bugün annemi ve babamı aradım demi ben uzaylı gördü onlar dedi öğretmenlerine haber ver oradaki okula gidim ama bakarım arkadaşım besinci katta kalıyor onla birlikte kalırım daha iyi .
(img:#1)
Bilim insanları, uzayın derinliklerinden gelen sıra dışı bir dizi mesaj duyduklarını ve bu mesajların uzaylılardan gelme ihtimalinin bulunduğunu açıkladı. Ancak bu iddianın kesinleşmesi için daha fazla çalışma yapılması gerekiyor.
http://www.sozcu.com.tr/2...ajlar-kesfedildi-1469214/
Bazıları içimizdedirler şekil değiştirip kimliklerini gizliyorlar tıpkı fetöcüler gibi. Bu varlıklara karşı dikkatli olunmalıdır.
Söylendiklerinde akılda insanları yiyen dev hamam böcekleri canlanıyor. Bunu yapmayın, bu "uzaylı" belki bir bakteri, belki dünya şartlarında hiç gözlemlenmemiş bir yaşam formu. Bunlar hep hollywood etkisi.
(ses:#3754)
görsel
eski zamanlarda iskoçyada dolandıkları doğru olan varlıklar. dönemin iskoç yönetimi bile kaos çıkmasın diye türlü tülü şeylerle üstünü örttü konunun. uzaylı gördüm diyenlere deli muamelesi yapıldı.
varsa eğer ki var, büyük olasılıkla bizim gibi karbon bazlıdır.
(bkz: nasa nın uzaylıları bulma yolunu açıklaması)
Kesinlikle olduğunu düşündüğüm yaşam formu.
Bu kainatta tek bizim olduğunu sanmıyorum uzayın henüz kesfedilemeyen yerlerinde veya başka bir gezegende yaşıyor olabilirler.
Vücutları yaşadıkları yaşam koşullarına göre soğua dayanıklı yemek yeme ihtiyacı olmadan insanı faaliyetleri olmadan yarstilmaslardir bence.ama kesinlikle korkunç bir filmdeki alışılmış uzay figürlerine benzemiyor lar.

Elon musk da katıldığı bir Arap basın toplantısında Uzaylıların olduğuna eminim ve her nerde yasiyorlar sa bizden daha zekiler demişti sonra arap sunucu buna allaha inanıyor musun demişti?

Uzayada tesla sini uzaylılar görsün diye fırlatmis "vaaay birileri birseyler deneyip uzaya araba fırlatmis insanoğlu teknoloji de ilerlemiş"dedirtmek için.
her gece rüyama gelerek bana deneyler yapan iyi ve temiz yürekli kainatın dost canlısı abileridir. Kuiper kuşağındaki galaktik ordu garnizonunda görev yapan marslı ekrem abiye selamlar iletiyorum.
Habertürk yazarı Ayşe Özek Karasu, yaklaşık 1.5 milyar ışık yılı uzaklıktaki bir kaynaktan gelen tekrarlı radyo sinyalleri tespit edilmesine ilişkin bir yazı kaleme aldı. "Uzaylılara karşı biz dünyalıların tek bir sağlam stratejisi yok" diyen Özek Karasu, "Gelirlerse kim müzakereci olacak, hangi dili konuşacak belli değil" ifadesini kullandı.
https://tr.sputniknews.co...i-radyo-sinyali-uzay-ufo/
Gelirlerse Amy Adams konuşacak. işlendi o konu.
"Yaratıklar"la Müzakereleri Kim Yürütecek?
Amerikan 'ın yıkım yapıp suçunu atacağı hayali varlıklardır. Amerikanın en büyük gücü propaganda ve fikirleri yönlendirme gücüdür. Bu sayede kıyamet kopmak üzere yalanıyla defalarca insanları kandırmış ve süper marketleri bir gecede boşalttırabilmiştir.

ileride resmen savaş ilan edemeyeceği bölgelerde bazı saldırılar olacak. önemli birinin kaçırılması, öldürülmesi yada bölgesel bir yıkım şeklinde olması planlanan bu saldırıların sonucunda 'onlarca yıldır dünya ya ziyaretler gerçekleştirdiği zaten bilinen uzaylılar' yapmış olacak.
gece saatlerinde bazı kişilerle iletişime geçerler.
Artık gelin ya nolur. Gezegenler arası tren yolu ray yapım inşasında işçi olarak çalıştırın bizi. Kendi kendimize bir bok yapacağımız yok bari bir işe yarayak.
çabuk 'bizde uzaydayız, bizde uzaylıyız, bende nişantaşı çucuyumm' cular gelmeden yazın yazacaklarınızı.
Bizleri sürekli gelip izliyorlar. Ama bizden korkuyorlar.
Uzayda yaşadığı varsayılanlar (canlılar).
Bizleri her hece izleyen dünya dışı varlıklar.
Ama bizi üstün gördükleri için yaklaşmaya korkuyorlar.
Bu yıl içerisinde çıkmazlarsa ayıp ederler. Bekliyoruz artık.