bugün

ertesi sabah hiç çalışmadığın bir sınavın olduğu gerçeği.
''insan, uyanmak istemediği bir sabah için uyumak istemez'' ben bunu yaşıyorum galiba.
telefon elinde iken angry birds'e sarmak.
Genelde romantik düşüncelerin neden olduğu şeydir.

-Seni düşünmekten uyuyamadım aşkıııımmmm.
- Ay öyle mi canikom. Çok tatlıssıaaağn.
Not: Tamamen saçmalık.

Aslında sıcak yaz günlerinde sıkça karşılaştığımız durumdur.
Veya diş ağrısında. (Öf Allah kimseye vermesin)
Stres, sıkıntı, korku, derin düşünceler...
Üstüne konmaktan vazgeçmeyip, bedenini hava alanı olarak kullanan sinekler
Anne babalar için yeni doğmuş bebekler

vs. vs.
kafana takılan, çözemediğin durumların olması.
gecenin 3 ünde gelen '' kredi kartınızdan çekilen .. tutarına 3 taksit yapmak için 3340 a şifreyi gönderin'' mesajıyla beraber,'' artık kendimi üzmek istemiyorum kandırmakta... senin bu ilgisizliğinden sıkıldım bir yabancımışım gibi davranmandanda. şu an çok alkollüyüm büyük ihtimal yarına pişman olacağım birşey yapıyorum ama numaranı siliyorum sende silersin. yolun açık olsun.'' diye yazan malların mesaj sesinden sonra uyuyamama. ama uykusuzluk sebebi tamamen 1. gelen mesaj, kardeşim o saatte kim ne çekmiş o kadar tutar, nereye ödeme yapmışım? soruları beynimi çeler.
sınav stresi
bazen bir ağrı bazen de aşk acısı uyuyamama nedenidir.

bu durumların ikisini de şuan yoğun olarak yaşıyorum. off allah'ım şu hayatta ne zaman yüzümüz gülecek. sınavı kazanamadık. sevdiğimiz kız bizi sevmedi. yalnızlıktan yok olmak üzereyim. ben ne zaman güleceğim allah'ım...
(bkz: seks)
düşünülecek çok şeyin olması.
Ta antalya'dan gelen yenge ile aynı odayı paylaşmak zorunda kalıp ondan önce uyumayı başaramamak. Horluyor efendim durduramıyoruz.
Can sıkıntısında nescafe içmek, içmek yetmiyormuş gibi nescafenin dozunu ayarlayamayıp fazla kaçırmak haliyle göze bir gram uyku bile gelmiyor.
Öğlenin 2 sinde kalkmış olup geceye uyku bırakmamak.
akşam uyanıp gece sabahlamak dır...
http://www.youtube.com/watch?v=G6abOzDl4I0
168. koyun bir türlü atlamıyor çitten. şerrefsiz!
(bkz: football manager 2012)
akşamüzeri yada akşam americano içtiyseniz büyük ihtimalle sabaha kadar uyuyamayacaksınız, ben ettim siz etmeyin.
cinsellik.
yapılan iddaa kuponunun ahvali ne olacak diye beklemek. tutsa bari de boşa beklemiş olmasak.
sizden uzakta olan birini düşünmek. ne güzeldir uyurken canım benim.
diş ağrısı favori olmakla beraber, gündüz yapacak bir işin olmamasıdır.
internete, bilgisayara, oyuna doyamamaktır efendim...
Huzurlu bir insan degilseniz herşey uyumamak için bir nedendir.
genellikle 'birinin' varlığı ya da yokluğudur.