bugün

uyandıktan sonra 31 çekmekle eş değerdir.
tavana bakıp hayal kurmaya başlıyorum ama aklıma geçemeyeceğim sınavlar babamın tepkisi falan geliyor ya da başka kötü şeyler hayaller yarıda kalıyor düşünmemek için uyuyorum.
Artık yapamayacağım eylem. Hayalime ekledigim adam yok artık,hayallerim öldü.
O kadar kuruyorum ki bazen rüyamda bile devam ediyor.
Uzun zamandır artık yapmadığım eylem.
Hayal dünyasında yaşamayı bırakalı çok oldu ve hep gerçekçi bir insan olmusumdur. Hayal kırıklığına uğramak en son isteyeceğim şeydir.
Dolayısıyla ne kadar az hayal o kadar az hayal kırıklığı.
Hayal kurmak güzeldir birak uyumadan once hayal kurmayi her zaman kurarim hayaller. Hayallerim benim umutlarim. Gerçekleşmesede hayali bile güzel.
Çok kurarsanız başka yerlere gidebilir. Gece gece çimmek zorunda kalabilirsiniz.
Ailesinden, aşkından uzakta olan kişinin yaptığı eylemdir.
Gecenin karanlığına ve sert yastığa inat kurulan hayallerdir.
eskiden hayal kurardım. sonra sonra hayal kurmak acı vermeye başladı galiba. şimdilerde dua ederek uyuyorum. aklıma hep çocukken annem uyuyamıyorum deyince şaşırarak hayal kursana deyişim geliyor bu başlık her hortladığında. ben ne zaman vazgeçtim ki hayallerimden. bu gece çocuk ben için hayal kurmayı deneyeceğim.
hayaller hayatlar.. umut ediyor, hayal kuruyoruz işte gerçekleşmeyeceğini bile bile.
Hayal kurarken bile saçma davranıyorum mk. insan hayalde bile mi umutsuz olur.
kurdukça kurulan hayaller. konunun konuyu açması gibi uykuyu kaçırır.
sürekli hayal kuruyorum.
ve uyumak en zorlandığım şey.
Bi zamanlar çok yaptığım şey.
Ütopik yaşıyormuşum demek ki şuan gerçek hayattayım.
Sayende teşekkürler.
Bari uyumadan önce mutlu olalım düşüncesinden hareketle yapılan eylemdir. iyi gelir.
HARiKA OLAY. BEN 2 DK iÇiNDE UYURUM. HAYAL KURABiLDiĞiM ZAMANLAR DA OLUR BU.
belki rüyamda görürüm diye düşünülür. en azından ben öyle düşünüyorum.
sevdiğin kızla kurulan hayaldir çoğunlukla.
başka türlü uyuyan var mıdır ki?
Çocuk değilseniz yıkık olduğunuzu gösterir.
Yirmili yaslarin basinda kendime ütopya kurardim uyumadan önce ülke yönetirdim her gece bir sorunu düzeltir idim bir gün saglik bir gün egitim bir gün askeriye yi düzenlerdim rahat uyurdum o zamanlar.
Simdi ise siktir et lan diyerek uyuyorum.
çaresizlerin yaptığı hayali eylem.
Güzel bir histir.Lakin gerçek güzellik gerçek olabilicek hayaller kurup bunun peşinden koşmaktır heleki ufak tefek hayalleriniz realiteye dökülüyorsa tadına doyum olmaz
kurabilmektir daha doğrusu. çünkü uyumadan önce hayal bile kuramamak diye bir şey var. ya direkt uyursun. ya da uyuyamazsın, öyle kalırsın. hayal edebilmek bile herkese olan bir şey değildir yani. hayal edemeyen insanlar var. hayalinizi abartmadığınız müddetçe hayaller de yaşıyorum diye düşünmeyin. başarılı olan insanlara bakın. hep bir ideali olmuş olan insanlar bir çoğu. bu arada bu ramazan ayının ilk sahuru olan bu gece, hayırlı sahurlar olsun.
artık yapmadığım, hayal kursam da bir şeylerin değişmediğini farkettiğim eylem, söyle bir durum var, hayal dediklerimizin hepsi olası muhtemel şeyler, benim bir hayalim yok artık yani, olsa olsa hedeflerim var, o da olacak zaten, amaçsız yaşamayın lütfen.
güncel Önemli Başlıklar