bugün

normal bir erkek arkadaşsa hazmedilir ama sevgili olarak bir erkek girişken olmalıdır diye düşünüyorum.
aşamayacağım özellik ama yine de bir kıza seni seviyorum diyebildim hem de utanarak.
Dozunda olduğu sürece hoştur, sevimlidir bile..
Ama dozunda!
yanaklarından tutulup öpülesi erkektir.
geçmişinde sıkıntılı bir süreç yaşamış olabilir.veya fiziksel bir rahatsızlığı vardır. burun , boy vs .
Gerçekten utangaçsa karakteristik özelliğidir der susarım ama -mış gibi yapıyorsa... Siz de tehlike çanlarını duydunuz mu?
En sevdigim erkek modelidir. Boyle birisiyle tanismistim elimi tutmaya bile cekinen, gozlerine baktigimda gozlerini kaciran. Sonra senle uyusmuyoruz demistim ve arkadas kalmistik. Sonradan karsima hep ilk bulusmada vicik vicik, mesafesini koruyamayan, iki uc gecede yataga atmaya calisan utanmaz insanlar cikinca onu cok ozledigimi ve hoslandigimi fark etmistim. Ama ne yaziktir ki su an baska bir kizla cikiyor ve bu bana cok buyuk ders oldu. Utangac erkekleri sevelim, sevdirelim.
erkek yada kadın genellemeleri boş.

girişkenlik ve utangaçlık karakterle ilgilidir.
Utangaç ve kasıntı erkek arasında ince bir çizgi vardır. Karşı cinse utangaç davranan bir erkek, sosyal ortamlarda özgüven sahibi olabilir.
ancak utangaç olmayan bir kızın yola getireceği erkektir. zira çok kasıntıdır. insanı yorar, sıkar. ancak bu insanların kıymeti bilinmemektedir. genelde kızlar utangaç olmayan ortam erkeklerinden hoşlanıp yine o erkeklerden tekmeyi yerler.
hayatındaki bütün fırsatları kaçıracak erkektir, yeri geldiğinde utanmak iyidir ama bazen tamamen eksiklik olur, utanmak duygusu haya dan kaynaklanır.

ama her şey den utanmak bir hastalıktır, toplum içinde konuşmak, insanlarla diyalog kuramamak çoğu zaman bu şey hayatınızı kısıtlar, çekilmez bir hale bile getirebilir, çok iyi yaptığınız bir işte performansınızı yerlere düşürebilir.

çok üstüne gidildiğinde pamuk ağız etkisi yaratabilir yaşayanlar bilir. çok heyecan da utangaçlıktan kaynaklanır.
Yanındaki utangacı cesaretlendirir. Yani iki utangaç yan yana ise bir diğeri baskın olmak ister, en azından ben de böyle.
Aşık olunası erkek, her şeyi bilen her şey hakkında ahkam kesen hemen yakınlık kuran erkekler asla kapılıp gitmeyi haketmezler.
nedense bütün kızların "ay ben yerim onu" dediği,

ama gerçekte ise her daim yalnız kalmaya mahkum olan erkektir.

şunu asla unutmayın beyler,

ağızları ne söylerse söylesin "piç erkek" gördüklerinde salyaları akar bu kezbanların.
topluluk önünde konuşamaz. kekeler, sesi titrer.
Yerine göre değişir.

Abartı bir şekilde ne derseniz utanırsa sevilmez ama utanmaz insanlara da tahammülüm yok.

Yalan söylediyse, kötü bir şey yaptıysa ya da sizi üzdüyse utanması gerekir. Onun dışında kendine güvenmeyen bir erkek hiçbir şey elde edemez.
biraz ben oluyorum.

böyle kızarırım falan.
Çoğu "ponçik"tir
Utanılacak bir şey değildir.
Utangaç olsunlar. Utanmazlarıyla uğraşmak daha mı güzel?
Annelerin, "Seni kızıma alayım" dediği erkeklerdir.
Şuan konuşmakta olduğum erkektir.

Hem konuşmak istiyo hem de utanıyo konuşacak konu bulamıyo eşşek ya.
Kiymetinin bilinmesi gereken erkektir.
Zarar gelmeyen erkek tipidir.
kaybetmeye mahkum erkektir.