bugün

kendisi abdürrahim albayrak'ın ofisindedir. hayırlı olsun. varan 1.

edit dany'den sonra umut varan 2.
galatasaray hayırlı olsun. son portekiz maçında çoşmuştur.
galatasaray'da başarılı olacak forvet. elmander'den daha çok gol atacağına eminim.
http://www.kap.gov.tr/yay...m/Bildirim.aspx?id=219030
kaleye şut çekmezse iyi forvettir. o topu alsın getirsin ceza sahasında sağına ya da soluna bıraksın.
resmen galatasaray'dadır.
satın alma opsiyonu olmadan galatasaraya bir yıllığına kiralanmıştır.
eğer sakatlık gibi herhangi bir talihsizlik yaşamazsa fatih terim kendisinden maksimum verimi sağlayacaktır diye düşünüyorum.
akıllı bir transfer hamlesiyle transfer edilmiştir.
Gyan, demba ba, assiadi, amrabat deyip ala ala alınandır. Bir camiaya acıma sebebidir.
galatasaray'ın flaş transferi. defansta dany forvette umut bulut ile önümüzdeki sezon galatasaray'ın şampiyonlar liginde fortına gibi esmesi kesinleşmiştir. *
volkan demirel’in en tirstigi forvetlerdendir.

ben degil, kendisi oyle diyor: http://www.ligtv.com.tr/haber/o-golu-asla-unutamam (19:20)
'kumaşı iyi' diye tabir edilen futbolculardan biridir. lakin galatasaray'da elmander'den daha başarılı olacağını hiç sanmıyorum. gereksiz bir transfer diye düşünüyorum. bir fenerbahçeli olarak bu beni sevindirmiyor da değil hani. sonuçta en önemli rakibim gereksiz bir transfer yapmış, elbette herkes gibi ben de mutlu oldum. he işin ucunda göt olmak da var. adam belki de cidden kendini bulacak, patlama yapacak. hiç belli olmaz. sonuçta bu potansiyel var kendisinde.

ama dediğim gibi, ben yine vasatın üzerine çıkacağını sanmıyorum. daha akıllıca bir transfer beklerdim galatasaray'dan. neyse, en azından burak yılmaz'ı almadı. işte o zaman gerçekten galatasaraylılar için üzülürdüm.

oldu o zaman, ben kaçtım. hayırlı uğurlu olsun beyler.
galatasarayın çok mantıklı bir iş yaparak kadrosuna kattığı futbolcu.

ayrıca bu adama niye herkes kulübeye yapılmış transfer olarak bakıyor anlamış değilim. sercan yıldırım, baros ve necati den kat kat daha iyi olan, önümüzdeki sezon elmanderle birlikte çok iyi bir ikili olup ortalığın tozunu attıracak olan forvet.
bir rotasyon transferi olmasına karşın dany gibi o da can acıtmış.

daha dur daha gelirse götümü veriyorum dediğiniz adamlar gelecek be kodumun liselileri... iyi izleyin bu haftayı.
iyi transfer. aldığım duyumlara göre demba ba yarın açıklanacakmış.
Trabzonspor'da oynarken bolca kaval kemiği ile gol atmış futbolcudur. Hakan Şükür'ün gol atamayan versionudur. Timing'i sıfırdır. Kafa topuna çıkar ama bu arada top ayaktan ya yeni çıkmıştır ya da çoktan Umut Bulut'un kafasını aşıp hedefe varmıştır. Bu sene saç baş yolduracaktır GS taraftarına.
selçuk inan'la coşup ligde en az 10 gol atacaktır.
fenerbahçe'nin üstüne para verilmesi halinde bile almayacağı bir futbolcu olduğu halde, yüksek iq'LU GS Yöneticilerinin transfer etmek için yanıp tutuştuğu ve de bunu gerçekleştirdiği, vasatın altındaki futbolcu. değil selçuk inan, alex bile bunu coşturamaz. ama bir fenerbahçeli olarak rakibimize kakalanması sevindirici.
galatasaray'ın yeni ilk 11 oyuncusu.

(bkz: ahahaha ben buna gülerim)
galatasaray tarihinin son 20 yılda gördüğü en iyi forvettir. ismini tanju çolak, hakan şükür, mario jardel, milan baros gibi vasat forvetlerle karşılaştıranların vay haline!
gün itibarı ile gerçek galatasaraylı olmuştur.
fener e boru gibi 2 tane döşemiş 1 de penaltı kazandırmıştır takımımıza. helal olsun aslan!

(bkz: tükenmez umut um varsa sarı kırmızı formasında)
Son iki maçta izledim sanki fransa yaramış. Epey gelişme göstermiş. Devam umut.
ligdeki ilk 5 maç sonrası herkesin söveceği adamdır. bu ülke de hakem iki gol atsa iyi futbolcu ilan edilir.
galatasaray formasıyla cıktıgı 7 macta 8 gol atan forvet.