bugün

Şu dönem hayli artmış kişilerdir..
Sözlüğe uzun zamandır uğraşmıyordum ve moralimin kötü olmasıyla birlikte belki yerine gelir diye girim dedim ve birçok trolle karşılaştım hayır yani ne troller ne de komik nasıl bi zevk alıyorlar onu da anlamıyorım..
seviye yerlerde.

olum troll demek aptallık demek değil ya.

bilmiyorsanız yapmayın şu boku.

tek satırlık entry ile trollük olmaz !

öğrenin gelin.
(bkz: Beşiktaş taraftarı)
sayıları son zamanda iyice artmıştır.. her önüne gelen ergen veletler troll olmaya çalışıyor.. bunların çoğuda zekasız.. troll olmanın bile bir adabı var bir kere IQ nuzun yüzde 90 olması lazım.. ama bunlarda ki IQ yüzde 30 larda rezillik diz boyu.. hem atalarımız ne demiş ben trollün zeki, çevik ve ahlaklısını severim demiş.. ama sizde malesef bu özellikler yok keşke ölseniz.
IQ su "yüzde" 30 larda olanlar üzerine alınıp havlamaya başladı.. ayy hoşt.
iq'yu yüzdeli verecek kadar aptal değillerdir.
Sayıları son zamanda artmışmış saydın mı lan? Ahaha neyse terbiyesizlik ederler.
şimdi hepsinin amk diyeceğim tahrik olacaklar.
analarına küfür edicem bacıma da et diyecekler.
bacılarına edicem hem bacıma hem karıma küfür et aşağıla bizi, çıkar yüzümüze vur diyecekler.

bunlardaki şerefi, haysiyeti,onuru dünyanın en namuslu insanına koysan 12. saniyede su katılmamış orospu olur.

söyeyeceklerim bu kadar.
(bkz: anasını sevmeyen yazarlar)
Bir instela trolleri değildir.

Beterin beteri var yani...
kendi kendilerine laf sokarlar. evet.
bir an önce silik yemesi gereken rezil kişiliklerdir.
muhalefet aleyhine algı yaratmak için yazan, sözlük yönetimi tarafından korunup kollanan bir avuç zavallıdan oluşur. buranın sonu olacaklar.
Annesi belli olmayan orospu çocuğu yazarlardır. Eksi oy almak için yapmayacakları iğrençlik yok bunların. Sürekli atatürk, laiklik, allah, hz muhammed, kurani kerim ekseninde saçmalıklar yapıp kendilerini komik zannederler.
işte aynı fikirde olduğum bir insan ama böyle devam etmesi buradaki kaliteli insanların burayı terk etmesi ve buranın çakma inci olmasına sebep olacaktır.
şüphesiz mizah ve espri kabiliyetleri 8 15 yaş grubuna hitap eder.
sıkıcı bir hal almaya başladı. Yeni şeyler deneseler keşke.
mizah seviyesi olarak üst sınırım yüksek olduğu kadar, alt sınırım da baya düşüktür.
ama cidden sıkıcı bir hal aldı yani, bomboş gözlerle okur oldum.
(bkz: kazangap) silindikçe gelen bir aktroll konyalı iste ne beklersin ki.
Ekseriyette vasat kelime dağarcığı olan gerizekalı sayılabilecek kişilerdir.

Hayatlarında toplasan 2 satır kitap okumamışlardır.

Ak partili taklidi yapıp atatürkçüleri sinirlendirip eksi almaya çalışırlar.

Kadınlarla dalga geçerek komik olduğunu zannederler.

Olum trollük böyle basit bir şey değil biraz kendinizi geliştirin.

2 cümle yan yana getirip troll olunmaz.
sike sürülecek beyni olmayan geneli lise öğrencisi 2000 li ergenlerden oluşuyor.

aldıkları oksijen insanlığa zarardır.
beyin kullanma gibi yetenekleri yoktur.
Sözlüğün seviyesinin yükseltilmeye çalışması kadar mal bişey yok. Napacan yükseltip trt-1'de işe mi alcaklar seni aq.
Şu an sözlükte troll yok.
Orospu çocukluğu trollük değildir.
Hbbia sonra keyif veren kimse yok.
(bkz: akraba evliliği)
yavaş yavaş tükenecek sözlük kişileri. neden ? çünkü seyircileri git gide azalıyor.
ayda yılda bir girdiğimden eski trollerden kim kaldı pek bilmiyorum.