bugün

Sözlük tekin

Özlem Tekin.
hero tişörtlü var mı diye bakıyorlardır.
Sivil ne amk sanki üzerinde üniforma olsa görüyor muyuz?
Bilişim şubede görevli polis memurlarıdır.
Eğer biz burada rahat ediyorsak onlar sayesindedir.
Allah hepsine kolaylık versin.
görsel

Polis mi var sözlükte. Oman tanrem.
(bkz: uludağ sözlükteki yazar polisler)
yoktur.

eğer var olsalardı, çok afedersin, sözlüğün içinden geçmişlerdi. eğer varsa ve bu kadar troll ve kötü başlıklara, entrylere, suç unsuru sayılacak yazılara rağmen işlem yapmıyorlarsa her birinin yüzüne ayrı ayrı tükürmeyi isterim. net.
Bir Uludağ sözlük jandarmaları değildir.
(bkz: o kendini biliyor)

Dikkatli olun, takipteyim.
her siber polisinin spot sözlük platformlarında bir adet hesabı bulunur. evine mahkeme kağıdı gelenler boşuna ağlamıyor.
Beni sezdiler siz kaçın. Her şeyi üzerime alacağım tamam mı sakın ifşa etmeyin kendinizi. Evet sırada ne var elektrik koltuğu mu.
Yoktur. Polis olanlar söylüyor zaten genelde.
Ahlak şubesinden komser bülent ben. Eller yukarı donlar aşağı. Sütyenler de çıksın bi zahmet.
Ay çok seksi ya.
Sivil olmalarına gerek olmayan polislerdir. Zira burası nick arkasına saklanıp ona buna sövülen bir mekan.

Bana bakmayın ben manyağım.
görsel

Bu biraz resmi oldu.
dünyayı ele geçiricez amk, fırlatma rampasını filan çaldık ama şifreleri çözemiyoz.
birazdan çözeriz ama füze havadayken yakalayıp skersiniz belâmızı.
Keşke Ahlak polisi olsa da başta dinimiz peygamberimiz olmak üzere Atatürk vb konular hakkında konuşan ergenlere haddini bildirse..
Lannn beyaz hunday yada Ford olmazsa olmazıdır. Kapı hafif açık olur. Bu arada PC basindada o güneş gözlüklerini takiyorlarmi?
Devreeemm.
Ne işleri var la burada gidip tik tok çeksinler.
köpekleri olduğum insanlardır.

ben bu devletin bekçisinin bile köpeğiyim.

bizde saygı bu kadar bu devlete.
Olduğuna inanıyorum. Yoksa da olmalı, egm nin yerinde olsam gerekli gördüğüm forum, sözlük ve sair adreslere polis görevlendirmesi yapardım.
uludağ sözlükteki sivil polisler her yerde sivil polislerdir, köpek her yerde köpektir.
Topunun amk yani.