bugün

bir ara olsa da gitsek.
yıl 2012 beklenilen zirvedir.
2012'nin nisan ayının gelmesine rağmen hale 2.si düzenlenemeyen zirvedir. bekliyoruz en kısa sürede.
davet edilirsem geleceğim zirvedir.
army14 tarafından inşallah düzenlenecek olan zirvedir.
Haber verilmez ise ayip olacak olan zirvedir.
sürekli yapmaya çalıştığımız ama bir türü başaramadığımız başardığımızdada 2 kişi katılan zirvedir. allah belamızı versin diyeceğimde ramazan ramazan beddua okumak olmaz.
masa başına 2 türbanlı, 5 kirli sakallı düşecek olan mükemmel zirve.

yapılacak buluşmada bira içen recm edilecek,
namaz kılmayan dışlanacaktır.
seviyesiz tiplerin seviyeli olacağını iddia ettiği zirvedir. götümle gülme çalışmalarına başladım. evet.
Bayramdan sonra zirve düzenlenmesi için elimden geleni yapacagım zirvedir.
yamula barajı civarında mangal yapılarak düzenlenebilir...

olmadı lider'de çay poğça...
yapılırsa yht ile geleceğim zirve.
kayseri meydanda bir cafade olması ve gün belirlemek gereken zirvedir.
Katılım olursa bir iftar saati düzenlenebilecek olan zirvedir. +2
Koca sözlükte 2 kayserili mi var dedirten isyan ettiren zirve.
istanbuldan saygılarımı yollarım, bir kayserili olarak. Sizi buraya beklerim efenim. kayserilerin bol bulunduğu mekanda ramazandan sonra içmeye.
Herkesin tatili olacak müsait olacağı birgüne ayarlanabilir. Ayrıntılar için pm pls.
taa londradayim ama hic gormedigim bir sehri uzaktan sevdim, umarim yaparsiniz guzel olduguna emin oldugum o sehirde o zirveyi, pastirma kokulari geldi burnuma, guzel ulkenin guzel bir sehrinde yapilmasi planlanan guzel bir zirve.
Bobrek.avi değildir.
Erciyes te yapılacak zirvedir. Up.
yakın zamanda kayseri'den istanbul'a geldiğim için katılamayacağım zirvedir. ziya eren eğitim fakültesinde takıldım biraz. ortalık morg gibiydi her zamanki gibi.
Bi umut up ladığım zirve. evet vazgeçmeyeceğim *
Erkek yazarların sucuklarıyla öhöm.

erkek yazarların kadın yazarlara sucuk hediye edeceği zirve.
Kızları evimde ağırlayabilirim. Erkekler umrumda değil. Zaten çok sıkıcı muhabbetleri...
hesabı kimün ödeyeceğini merak ettiğimiz bizzat katılacağım zirvedir. (bkz: ben bi lavoboya gidiyorum knk)