bugün

bilim, sanayi ve teknoloji bakanlığı 30 uzman yardımcısı alacak.

https://lh3.googleusercon...6-h192/bilim%2Bsanayi.jpg

http://www.memur-sozluk.c...zman-yard-alacak-17092015
bilim, sanayi ve teknoloji bakanlığı 30 uzman yardımcısı alacak.

görsel

http://www.memur-sozluk.c...zman-yard-alacak-17092015
merkez bankası bilişim uzmanı alacak (mühendis)

https://s.instela.com/m/i...-is-ilanlari--i656414.jpg

http://www.memur-sozluk.c...im-uzmani-alacak-12102015
vakıflar genel müdürlüğü 9 avukat alımı yapacak.
https://s.instela.com/m/i...-is-ilanlari--i656415.jpg
http://www.memur-sozluk.c...-personel-alacak-02102015
uludağ üniversitesi 100 hemşire alımı yapacak
4 yıllık hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümü mezunu
https://s.instela.com/m/i...-is-ilanlari--i657752.jpg
http://www.memur-sozluk.c...sonel-alim-ilani-30092015
gelir idaresi başkanlığı
1750 gelir uzman yardımcısı alacak
görsel
görsel
http://www.memur-sozluk.c...dimciligi-sinavi-30102015
sözlükte gözüm yok acun işe alsın ne iş olursa yaparım sıkıntı yok acuna ulaştıralım pls !
ingilizce özel ders verilir.
ingilizce- Türkçe / Türkçe - ingilizce çeviri yapılır.

Deneyim ve para lazım arkadaşlar.
Help plz.
kocaeli üniversitesi teknopark veya gebze teknopark'ta bir şirkette yazılım geliştirici olarak çalışmak istiyorum. bilgisayar mühendisliği 4. sınfım. okulumu büyük ihtimalle bir dönem uzattığımı söz önüne alırsam ailemin sırtından kendimi kurtarmam gerekiyor. c#(masaüstü), c, c++ ve java(android uygulamaları) dillerinde yazılım geliştirme deneyimine sahibim. bir süredir web servisi(rest) ve php ile ilgileniyorum. mobil programlama ile ilgileniyorum ama illa mobil diye tutturmam. işimi severim dört elle sarılırım. bu teknoparklarda çalışan arkadaşlara cv'mi yollayabilirim ve belki onların vasıtasıyla bir görüşme şansı yakalayabilirim. yardımcı olmak isteyen o güzel insanlar o güzel atlara binip gitmemişse bir mesaj kadar uzaklarındayım. tişikirlir.
arkadaşlar selamlar

part time ya da full time iş arayan arkadaşlara iş öneriyoruz. projemizin artık sonuna geldik.

bir enstitü kurduk. kurduğumuz bu enstitü saatler üzerine. çalışma mantığımız, istanbul'un belli başlı semtlerinde saatleri ayarlama işini üstlenecek bürolar kuracağız. böylece kimsenin "benim saatim iki dakika ileri, senin saatin yanlış üç dakika geri, gibi sorunları kalmayacak. olur ya işimizi büyütürsek belediyenin de desteği ile bir teftiş kurulu oluşturacağız. bu müfettişler halkın saatlerini kontrol edecek. şayet saati yanlış ayarlı olan birileri çıkarsa bu kişilere maddi cezalar vereceğiz. böylece hem bütçemiz genişleyecek hem de halkımızın saat odaklı sorunları ortadan kalkacak. aynı zamanda enstitümüze isim arıyoruz bu hususta görüşlerinize her daim açığız. her türlü iş başvurusu, görüş, şikayet ve önerileriniz için,

bendenize şu mail'den ulaşabilirsiniz: hayriirdal@gmail.com. velinimetimiz, fikir babamız ve patronumuz halit beye ise şu adresten ulaşabilirsiniz: halitayarcı@gmail.com saygılar, sevgiler.
Kızlar temizliğe gelsin 100 lira veririm haftada bir kez.
işsiz kalmalarının sebeplerini gün gibi gösteren ilanlardır.

"bilgisayar mühendisliği kazanabilecek bir birikime ve sosyokültürel gelişime sahip olduğumu düşünüyorum"

yok götüm, (bkz: egonu silkiyim) adamsın test çözebiliyorsun.
Yüksek derecede boş işlerden mezun,

Her şeyi bilme fakültesinden yüksek lisanslı,

De yi ayırmada sıkıntı çekmeyen,

Mümkünse Harun abicilik oynamada sıkıntı çekmeyen,

Daldan dala konabilen, takımını cilalayabilirken, diğerlerine laf sokmada üstat,

Karma problemi olmayan,

Sosyal hayat ile ilişiği kesik,

Bay bayan hiç farketmez trans,

Okuma yazma bilen yazar alınacaktır.
Manisa'da tarih, coğrafya ygs,lys ile tam uyumlu özel olarak 1 kişiye veya toplu olarak 1-7 arası kişiye ders verilir, ücreti makuldür. Dersler sonuca odaklı, kaliteli, sonuç alıcı niteliktedir. Saat ücreti 40 tl dir. Kişi sayısı maksimum 7 olabilir. Sözel bölüm full yapmak isteyenler ulaşabilir.
yetiştirilmek üzere eş aranıyor. başvuru ekonovich.
Bir adet terkedilmemiş aşk acısı çekmeyen sevgili aranıyor !
gelişmeye müsait, seyahat problemi olmayan, test ve devreye alma konusunda yetiştirilecek elektrik veya elektrik-elektronik mühendisi almayı düşünüyorum.

öyle çok acil bir durum yok, ama belki çıkar buralardan bişeyler.
arkadaşlar, çalıştığım elektronik kart ve plastik enjeksiyon üretimi yapan şirkette aşağıdaki pozisyonlarda eleman alımı yapılacak.

yer beylikdüzü, eğer şartları sağlıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz, yardımcı olurum.

Yazılım Mühendisi (1 kişi)
• Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• C ve C++ programlama dillerine hakim, Object Oriented Programlama konusunda tecrübeli. (QT Framework bilgisi tercih sebebidir.)
• Multithreading konusunda deneyimli,
• Algoritmalar ve veri yapıları konularında bilgi sahibi,
• Gömülü Sistemler ve Linux konusunda bilgi sahibi
• Akademik ve endüstriyel alanlarda araştırma yapabilecek ileri düzeyde ingilizce bilgisine sahip,
• Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, problem çözme becerisi yüksek,
• Beylikdüzü ve civarında ikamet eden,
• Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli olan

Gömülü Yazılım Mühendisi (1 kişi)
• Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• C ve C++ programlama dillerine tam anlamıyla hakim
• MCU üzerinde yazılım geliştirebilecek,
• Elektronik komponent ve dijital devre tasarımı konularında bilgi sahip
• Haberleşme protokolleri konularında deneyimli (RS232, CAN, SPI, I2C),
• Matematiksel düşünme, mühendislik bakış açısı ve analiz yeteneğine sahip,
• Akademik ve endüstriyel alanlarda araştırma yapabilecek ileri düzeyde ingilizce bilgisine sahip,
• Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, problem çözme becerisi yüksek,
• Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli olan

Elektronik Donanım Tasarım Mühendisi (1 kişi)
• Üniversitelerin Elektrik, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Güç Elektroniği, Analog, Dijital devre tasarımları konularında bilgi ve tecrübe sahibi,
• Mikroişlemciler veya mikro denetleyici tabanlı çok katmanlı devre tasarımlarında tecrübeli,
• Elektronik Donanım Tasarımı standartları ile ilgili bilgi sahibi,
• Analitik düşünme yetisine sahip ve çözüm odaklı,
• Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın,
• Donanım testi ve otomatik test sistemleri tecrübesi bulunan,
• Takım çalışmasına yatkın, hedeflerle çalışabilecek,

Mekanik Tasarım Mühendisi (2 kişi)
• Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Teknik resim, toleranslama ve geometrik toleranslama hesapları konusunda bilgili, tercihen tecrübeli,
• CAD programları (Solidworks) konusunda bilgi sahibi, uygulamalar yapmış,
• Mekanik simülasyon ve analiz programları kullanmayı bilen, tercihen Solidworks Simulation,
• CAM oluşturma bilgisine sahip ve tecrübeli,
• Servo sistemler, otomasyon sistemleri, Pnömatik sistemler, yataklama sistemleri konularında dizayn yapabilecek seviyede bilgisi bulunan,
• Analitik düşünme yetisine sahip ve çözüm odaklı,
• Beylikdüzü ve civarında ikamet eden, yurtiçi/dışı seyahat engeli olmayan

Endüstri Mühendisi (2 kişi)
• Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
• Zaman ve metot etütlerinin ve proses iyileştirme çalışmaları yapılması ve sonuçların iyileştirme ve Arge-Otomasyon projelerinde kullanılması için çalışmalar yapabilecek,
• Maliyet azaltma, kalite iyileştirme ve sevkiyat performansını geliştirmek için mevcut üretim yöntemlerin ve teknolojilerin geliştirilmesi için araştırma/fizibilite analizi/uygulamalarının yapacak
• Malzeme, makine ve insan kaynaklarının daha verimli kullanılmasını sağlamak için işletmelerin Otomasyon seviyesinin arttırılması, yeni teknolojilerin araştırılması (fizibilite/analiz) ve bunların hayata geçirilmesi için gerekli çalışmaları yapabilecek,
• Yeni Proses kurulumunda görev alacak, lay-out çalışmalarını gerçekleştirebilecek,
• Zaman ve iş etütleri bilgisi olan, Üretim ve Montaj hatlarında çalışmaya istekli,
• Tercihen 3D program ve Autocad kullanabilen,
• Beylikdüzü ve civarında ikamet eden, yurtiçi/dışı seyahat engeli olmayan
• iyi seviyede ingilizce bilen,
• Benzer bir görevde 2 yıl tecrübeli,
borçlarımdan dolayı helalinden ek işe ihtiyacım var.
part time olarak Ön muhasebe, genel muhasebe, yoğun dönemlerde smmm işlerine yardım, uzaktan site editörlüğü, şöförlük gibi, işleri yapabilirim.

müsait saatlerim: hafta içi : 20.00-24.00
hafta sonu: cumartesi 15.00- 24.00
pazar tüm gün.
öğrenciyim, istanbul anadolu yakasında part time iş arıyorum.
reyon görevlisi, çağrı merkezi, mağaza satış danışmanı tarzı işler arayışıma uygundur.

saygılar.
Parası bol iş lazım. 2-3 aylık okul açılana kadar. 2 kişi gelicez. Kalacak yer de lazım.

Edit: siktigimin kyk sı.
sıcak denizlere inin. otellerde çalışın.

alın çantalarızı basın gidin marmarise. iki gün gezin gece sokakta yatın. ikinci günün sonunda kalacak yerinizde işinizde olur.
güzel sevecek olan varsa gelsin pazartesi başlasın.
faaliyete geçirmekte olduğumuz proje için "coğrafi bilgi sistemleri" hakkında bilgisi olan yazılımcıya ihtiyacımız var.

tercihen:

- arcmap

- mapinfo

- quantum gis

- sql devoloper

- big data

konularında öğrenme isteği olan, kendini bu konularda geliştirmek isteyen, öğrenci veya yeni mezun arkadaşların mesaj atmasını bekliyorum.
Sözlük bana iş bul lan allahsız. Ay bayılazaam hani benim işim garantiydi beni havada kapacaklardı kandırıldım! Öğretmen olmadığım güne nahlet olsun.