bugün

Söyleyin ulan kaç para bir sözlük?
bir nesgayfe vardı o baya zengin bir arkadaşımızdı. çok daha fazla zengin olmalı ki sözlüğü bıraktı gitti.

lan olm zengin adamın ne işi olur sözlükle. gider eğlenir hayatını yaşar. sözlükler ve sosyal medya fakir eğlencesidir sadece.

size burda ben zenginim ayakları çeken dingil tayfa erkekler, ailelerinin kapasiteleri sınırlı elemanları olup getir götür işlerinden başka şeylere kafası basmayan tiplerdir.

ne diyorduk? sözlük fakir eğlencesidir *
10 sene önce bir sözlük zirvesine gitmiştim, bursa'da. Orada tanıştığım bir yazar arkadaş vardı, benden küçük. Görükle de bir zirveydi. Gecenin ilerleyen saatlerinde masanın kalan hesabını ödeyip gitmişti. Gitti derken şoförü almıştı.

cokacayipsey 'di sanirim nicki.
Gozumde birinci seko’dur.
Bir ara dolarhahahaha diye gülen bi yazar vardı. Ondan zengini gelmedi. Gerçi o zamanlar dolar 2 lira civarındaydı ama olsun.
sen saymayı kasapta mı öğrendin orda 600tl var.
bir soru. gönlü en zengini benim ama.
Bankada 2 milyonn liram var..

Zengin sayiliyor muyum..
tozlu cuzdaninda babasinin verdigi parayi tutan adamlarin takildigi baslikta benim ne isim var bilmiyorum ama komiksiniz.

parasi olan adam param var demez arkadaslar. Param var diyen adamin da zenginlik olcutu kucuktur * parasi olan daha cok para icin daha cok ugrasir, hirs yapar. Parayi kovalar.

Ulke disinda olup da maasli calisan adam kurla parayi carpip zenginim demesin. Zengin adamin sabit geliri olmaz. Sen git kirani ode.

bir soru.
Vereceksen en zenginine ver tabi.
nerde para ya meteliğe kurşun atıyoruz burda.
Param var ama söylemem. Sayılıyor mu?