bugün

sandığa oyumu egemen bağış gibi attığım ankettir.
mhp'nin 4. sırada olduğu ankettir.

birde sürekli uludağ sözlük milliyetçilerin kalesi deriz. biz milliyetçiler burada fazla politize oluyoruz anlaşılan. diğer kişiler ise sesini yükseltmiyor fazla.
Şıklarda saadet partisi olmadığı için boş bir anket.
Chp ye oy verilen anket.
Büyük Birlik Partisi'ne oy verdiğim, benden başka oy veren 5 kişiyi merak ettiğim ankettir.
chp yi çift yazarak seçimlere çomak sokmayı amaçlayanların anketidir.
liberal demokrat partiye seve seve oy verdiğim anket.
Gel vatandas gel, asil anket burda http://strawpoll.me/5421214
bir kişi de çıkıp dememiş; akp 1. sırada iken chp neden 7. sırada? anketi açanın akpli yandaşı olduğunu varsayarak anket sonucunun da kesinlikle akp çıkacağını tahmin etmek zor değil.
milliyetçi yuvası uludağ sözlükte bile mhp 3. çıkmış. artık oturup düşünme zamanı gelmedi mi bu partinin.
troller çalışıyor.
Ak parti tek basina iktidarı kazansa bile ucu ucuna kazanacak. Hep diken üstünde. Bir iki milletvekili istifasi iktidardan düşürebilecek. Hakikaten çok ilginç.
Boykot seceneginin neden olmadigini anlamadigim anket. Anketi de boykot ediyorum.
malın tekinin hazırladığı anket. chp iki kere yazılmış, hdp yok. mmm çok gerçekçi.
ulan adamlar burada bile sahtekarlık yapmışlar,kanım dondu.
hile, adamlar için hayat tarzı olmuş.
usb nerede onu merak ediyorum.
(bkz: uludağ sözlük partisi)
büyük değil çünkü: objektif davranan bir yazarın tbmm'de yer alan 4 partiden birini koyabilme cürretine sahip olmalıydı. bunu o kişinin çocukluğuna vererek saadete oyumu atıyorum amk!
anket manket yalan. ak parti tek başına iktidar,o kadarrrrr.
chp nin toplam oyunun akp yi geçtiği anket.
CHP'yi iki farklı şık altında yazarak neyi başarmayı çalıştınız?