bugün

buralar değerlenecek alalım bu başlığı.

zamanı gelince bi ev arabaya takas yaparız. bide burdan yol geçecek diyorlar.
turnuvaya katılmak isteyenlerden ikametgah senedi ve 2 vesikalık foto istenmektedir.
gerzek;) kullanıcı adıyla yaz beni ilk sıraya.
Daha dördüncüsü başlamadı sakin olun.
katılacağım turnuvadır.

sabırsız turnuva sahipleri umarız ki bu sefer herkes maçlarını bitirmeden gruplardan çıkanları belirleyip grup listesini silmezler.
dördüncüsü bittikten sonra 'zalahani' kullanıcı adıyla katılmaya niyetlendiğim turnuvadır.
Dördüncüsü bittikten sonra başlaması muhtemel turnuva. Umarım katılan herkes ismi yazıldıktan sonra oyunbozanlık yapmaz ve seri şekilde başlayıp biten bir turnuva olur. Maksat eğlenceli bir etkinlik olsun.

tecrübeli değilim ama eski oyunuscuyum son turnuva da finali bir puanla kaçırdım haberiniz olsun *
Beni de yazarsan o listeye sevinirim.
dördüncü turnuvanın gidişatına göre büyük ihtimalle yapılmayacağına kanaat getirdiğim turnuvadır.
3. Ve 4.süne katılarak büyük keyifle oynadığım turnuvanın 5.sini yapsak mı acaba diye düşünmekteyim. Tabi bir önceki turnuvaların mimarları olan karakelam ve philantia'nın desturu varsa, katılım da iyi olursa eleme usullü eglenceli bir turnuva düzenlemek isterim.
daha önce ben katılmadığım için başka şampiyonlar çıkarmış yarışma. kısa zaman içinde yenisi yapılsın ki yeni şampiyon belli olsun. yok düzenlenmeyecekse "iyi aksamlar" ve "philantia"ya meydan okuyorum. direkt unvan maçına geçelim.
bir de ne oldugu aciklansaymis iyi olurmus dedigim turnuva. oltaya mi geldim yoksa?
ah philantia ah..

Diye içimi sızlatan turnuva.

Daha da katılmam.
En kısa zamanda düzenlenmesini talep ettiğim turnuva. Katılmak isteyenler yazsın da kaç kişi var görelim, bir hayırsever gerekli düzenlemeyi yapsın.

Evet isimleri alalım.

1. Neredeyimben
2. Fanta diye biliyorum ben
3. G n r
4. Kara kelam
5. Ecevit mavisi
6. Ulker cikolatali gofret sevmem
7. illede istanbul
8.iceu
9. Kaybolan pena
10. Kronik depresif
katılmak istediğim turnuvadır.
Uzun zamandır beklenen. Oluşturulsun katılırız.
bende alırım bir dal.
Olur olur.
Pek iyi değilim ama katılabilirim.
Yaz kizim, ulker cikolatali gofret sevmem
Organizasyon işi Fanta diye biliyorum ben nickli arkadasimizdadir. Umarım kısa surede yeterli sayıya ulaşılır ve turnuva başlar.
uygun bi saatte olursa katilmak isterim. beni de yazın karsim!
Yaz! Yaz! Yaz!
birkaç gün içerisinde organize edilecek olan turnuvadır.

katılımcılarını beklemektedir.

güncel liste şöyledir:

1. fanta diye biliyorum ben
2. neredeyimben
3. g n r
4. kara kelam
5. illedeistanbul
6. ecevit mavisi
7. ulker cikolatali gofret sevmem
8. iceu
9. kronik depresif
10. kaybolan pena (şimdilik vazgeçti. eğer dönerse diye saklı tutuyorum)
11. buzz
12. cicekli siirler bayim
13. dombura
14. saykocepkin
15. hibiscusrosa
16. masumiyet
17. facali ve yarali yurek
18. follow me to the dark
19. morningstar
20. callofcu
geç kalmadıysam ben de varımdır... *
Bence 16 kişiyle sınırlı kalmasın. Bir gün bekleyelim en azından. Oldu bittiye gelmesin. Önceki şampiyonları bekleyelim ya da bilgilendirelim en azından.