bugün

birisinin beğeni verdiği entry'e, diğerinin 5 gün kesik vermesi. zall'ın gerçekten bu duruma bir göz atması gerekiyor.

(bkz: tepkimizi klavye bırakarak gösterelim)
Bu moderasyon önceden kızın birinin fotoğrafın entry numarasını paylaştı diye birini çaylak edebilir. Ancak erkek paylaşırsa şikayet edilirse sadece entry silinir. Neden? Çünkü o kız. Bu moderasyondan birileri açıktan açığa bir ırka sövdüğünde arkasında koruyan bir mod varsa şikayet edenler bir hafta cevap alamazlar. Ama kızlar yazınca 2 dk da cevap gelir.

Biz bdv ye normalde şikayet açarız. Ama kızlara modlardan açılır bu bdv. Orda muhabbet edilir.

Siz böyle devam ettikçe yılların yazarlarını kaybetmeye mahkumsunuz.

Yeni gelen trollerle harun abilerle sozlok bozoldo demeye devam edin.

imam osurunca cemaat sıçıyor işte.
yaptığım bir film eleştirisini, "kendinizi ilgilendiren konularda yazmayın" diyerek silmişlerdir. ulan herhalde filmi kendime göre yorumlayıp eleştireceğim, sana mı soracağım filmin eleştirisini.
hangi açıdan bakıldığıyla alakalı olsa gerek. bana kalırsa gayet tutarlı bu arkadaşlar. ben şahsen ne yapacaklarını aşağı yukarı 4 saat öncesinden tahmin edebiliyorum. kendimi bu konuda geliştirmeye vakit bulabilirsem bunu 1 güne kadar çıkarmak gibi de bir planım var. sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif olmak gerekirse, buradan hollanda'daki teyzeme, fransa'daki halama (annemin halası olur aslında.) selam ederim.
kesin silinir denilen entryleri silmeyen silinmez denen entryleri silen uygulamalardir bu tutarsizliklar.
bir moderatörün beğenip, sözlükte bıraktığı entryi diğer moderatörün silip aynı zaman da yazarı çaylak yapması.

(bkz: uludağ-sözlük-moderasyonu/@diye yaziyorum ben)
(bkz: babalarının çiftliği sanki)
format dahilindeki entryleri bile kafalarına göre format dışı entry diye silebiliyorlar. yada bana kafayı taktılar.
3 gün önce girdiğim ve silinmeyen entryler bugün siliniyor. anlamadığım şey belli bir format varsa ya bütün modların bunlardan haberi yok ya da bazı modlar çalışırken bazıları uyuyor. bunun başka bir açıklaması olmaması gerek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar