bugün

bana uludağ kızları nedense daha samimi geliyor. ekşi kızları havalı tipler diye düşünüyorum. uludağ kızları daha bizden yöremize uygun örf adet bilen kızlardır. oturmasını kalkmasını bilirler. ekşi kızları lezbiyendir. homofobik olurlar birrde feministirler. lafın özü uludağ kızları bu versusu anasının ak sütü gibi hak ediyor.
Uludağ sözlük kızları;

+Kanki koş kavga var yan Mahalede kankimizi dövüyorlar
-kim ayol o kezbanlar saçını başını yolarım onların varoşşşlarrr!!! Toplayın kızları...

Ekşi sözlük kızları;

+Arkadaşlar yan mahallede kavga çıkmış dostumuzu incitiyorlar.
+Aaa kim onlar terbiyesizler bir saniye hemen polisi arıyorum. Hadsizler resmen azizim. Dağ başımı burası yahu.

Bizim kızlar daha harbi ve samimi.
Uludağ kızı m1 havalimanı metrosu kullanır. Ekşi kızı ise m2 hacıosman kullanır.
Uludağ kızları güzeldir. Ya da bana güzelleri denk geldi bilmiyorum. Ekşide 40+ granny tayfa var, bir foto atıyorlar kendimi kalp-damar cerrahı gibi hissediyorum. Bazısı Üstüme çık kır kemiklerimi, saçlarımı çeke çeke inlet beni diyorlar ama sağolun teyzecim diyip geçiyorum. Tansiyonu fırlar, şekeri çıkar sonra ölüm sebebi biz oluruz falan aman aman, almayalım.
Uludağda dişi var mı len?
görsel
hem uludağ hem ekşi kızıysa tercihinizi kupa kızından yana kullanın derim. risksiz.
Uludağ kızlarının alacağı versus. Ekşi ya karta kaçmış ya da ilgiden götü kalkmış. Uludağ da istediğini yaşayacak aynı zamanda az nüfustan kimi seçeceğini bilemez hale gelmemiş hatunları gördüm pek az tecrübemle. Umarım artan nüfus sizleri bozmaz kızlar.
aklı pipisinin ucunda olan bir ergenin hezeyanı !..
ekşi kızları varoşdur. bizimkiler muallak !..
Ayrım yok lütfennn hepimiz insanız yani lütfen aaa.
Anlaşılan artık tüm kızlar uludağ tayfa hayırlı olsun. (bkz: uludağda ekşici sap istemiyoruz) (bkz: demografimizi bozuyorlar)
ekşi kızları pir havalarda, ve bence bir yandan da naifçe ekşi sözlük erkeklerinden materyal çıkabileceğini sanıyor... uludağ sözlük kızları ise bence bu alemde çok daha pişmiş, kasıntısız, ne buradaki ne de oradaki adamlardan cacık olmayacağını biliyor afedersiniz...

ama uludağ sözlük heriflerinde de tema olarak her zaman için sanki daha bir samimi duruş var.

buranın bana daha eğlenceli ve çocuksu gelen bir havası var ama çocuksuluğu hakaret anlamında kullanmadım.

kısaca sanki ekşi'de her şeyi bi' olması gerekenden daha ciddiye alma sıkıntısı var.
ekşide kız yoktur kadın vardır deyimini henüz bilmeyen kişi veya kişilerin yaptığı versustur.
ikisinide dene tarafını seç dediler, denemeye geldik.
Ulusozlukdeki kızların eline su dokemezler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar