bugün

Dünyanızın karardığı anlardan bir tanesidir. Karın ağrısı, kalp ağrısı, hafif ateşlenme... Sonra unutmaya çalışırsınız. Bazıları unutur, bazıları unutamaz.
türkiye nin ukrayna'ya nota vereceği olaydır. *
bir grup gencin reklam yapmak için kullandığı video. tanıtım yapmak istemişler. türkiyenin adını kullanmalarındaki mantığı tahmin etmek istemesemde kadınlar öyle savunulmaz, hiç bir türk küfür etmeden o durumda kalmaz. bariz bir şekilde düzmecedir. yanlış yere çatmışlardır....
beyaz kadınlara en çok bizden talep olduğunu düşündürendir. adamlar kurmaca birşeyler yapmış yakalanan eleman türk. ukraynaylada mı tarihi mi mücadelemiz var? vizenin kaldırılması yaramış heralde*
kolpa olduğu açıklığa kavuşmuştur.
başımıza çuval geçiren geçirene.
insan hakettiğini yaşar diye felsefe yapmama yardımcı olan genç.
çamur at izi kalsın operasyonudur. türk olduğu iddia edilen kişinin yüzü sır gibi saklanmaktadır. nedendir acaba (!)
fake videodur ve dikkat çekme amacıyla yapılmıştır.
geçen yıl dünya kupası öncesinde futbol severleri ülkesine çağırırken "yaz mevsiminde kızlarımız açılıp saçılacaklar ve sizleri beklemekteler..." diyen bir dışişleri bakanına sahip ülkedir ukrayna.

ukrayna her yıl dünyanın pek çok yerinden turist ağırlamaktadır ve ülkelerine gelen turist sayısı toplamda türkiye'ye gelen turistten fazladır.

edit. sanırım aramızda ukraynalı bayanlar var ki eksilemişler. üzgünüm ama kızmanız gereken kişi ben değilim, sizi dünyaya pazarlayan dışişleri bakanınızdır.
bu olay türkiyede olsa, ülkeyi ne hale getirdiler, yobazlar, cahiller, geri kafalı pis insanlar diye bunu yapanlara ve ak partiye çemkirirler.
(bkz: türk ün kurbanı olan ukraynalı)
öyle türk mü olur lan. Ne bir "ananız kim?", ne bir "teker teker gelin" feryadı. Bu adam türk değildir. aklı sıra gözdağı verecek ibneler.
söz konusu şahısa dayak atan tiplerin, "çık bakalım çık bakalım dışarıya çık bakalım" diye tezahürat yaparak misafir takım taraftarını korkutmaya çalışan ama maç bitince götüne baka baka giden taraftar güruhundan bir farkı yoktur. sizi al yanaklı zengin bebeleri.
dayak yiyene gelince: büyük konuşmak gibi olmasın ama zinaya teşebbüsün ibretlik sonu.
bence bunlar o karının pezevenkleri. reklam yapıyolar. o türk te muhtemelen gemicidir.
doğruysa o genci kınıyorum ama video falan bana kurgu gibi geldi.
bu haberi gördükten sonra çocukluğumda hayran olduğum efsane futbolcu andriy shevchenko da dahil tüm ukraynalılardan nefret ettiğim andır.ancak burada suçlulunun bizim türk'ün olduğunu da söylemem ayrı bi çelişkidir.
olmayan türk'tür.

bu olay bizim ülkemizde olsa.

fuhuşa karşı çıkıyorlar diye kemalistler tarafından bu insanlara "şakirt yobaz" damgası vurulur.
danışıklı dövüştür.
Adamın Türk'lüğü ve video bana inandırıcı gelmedi:

1- Adamı ne ara paketlediler, kız welcome to Ukraine dedikten sonra 3 adamın odaya girip o kadar kısa sürede adamı paketlemesi pek inandırıcı gelmedi
2- O adamı o şekilde paketlerken o adam 'Orospu cocukları, kimsiniz lan siz, bırakın lan ' gibisinden feryat eder istemsiz olarak.
3- Gördüğümüz gibi adamda kıl yok gibi bizde en parlak erkekte bile bundan fazla kıl olur
4- Oowww. Auuuwch diye hiç bir Türk acı çekmez.
5- From Turkey ne amk I'm from Turkey de bari ayrıca ayrıca içimizden hiç biri Turkey'i öyle teleffuz etmez bana slav aksanı gibi geldi
6 - Adama vurdukları darbeler hep bornoz üzerinden yüzüne ise küçük tokatlar atıyorlar o kadar kin besleyen adam öyle mi vurur amk

(bkz: alkislarla yasiyorum)
(bkz: ukrayna da seks turizmi kurbanı olan türk)
(bkz: aramaya inanmak)
herkes olaya farklı gözle odaklanmış bu oruspuçocukları belliki anaları hayat kadınlığı yaparak geçindi bu çocuklar büyüdü ve zamanla anladılar analarının ne iş yaptıklarını öc alma davasına girmişler içlerini böle rahatlatıyor bunun başka bir açıklaması olamaz zorla yapılan bir durum yok alan memnun satan memnun ortada bunu yapıcak bir neden yok sonuçta buda bir ticarettir.
şu açıdan bakarsak; biz bir ukraynalı gence bunu yapsak, atlayacaklardı insan hakları hede hödö diye. arkandayız genç.
(bkz: arkandayız)*
http://inciswf.com/1324653860.swf
am senin amındı.
türk olup olmadığı kesin değildir.
sahte bir haberdir. kızlarına atsınlar o dayağı. kevaşeleri ile ünlü bir ruslar birde ukraynalılar var bu coğrafya da. he birde rumenler.

sırf bu piçlere inat ukraynalı sikesim var.