bugün

iki cami arasında kalmış beynamaz misali kafası karışık olan Kürttür. yüce türk devletiyle pkk terör örgütüne karşı aynı mesafede olduğunu da utanmadan söyler. bölücü değildir belki ama potansiyel vardır ve bu potansiyeli açığa çıkarmamak için adam edilmelidir. he adam edilemiyorsa hadım edilmelidir.
kandırılmaya musait kürttur. hatta gelin beni kandırın diye beklemektedir. pkkdan önce sahip çıkılmalıdır.
enteresan kürttür.

(bkz: ömer üründül)
vatansever kürttür. çok lazım onlardan...
temelde, anayasada belirtilen türklüğü kabullenmiş kürttür.
anadolulu,türkiyeli olmaktan dolayı mutlu olan aman türk olmadığı için türklüğü reddetmesi normal olan aklı başında kürt vatandaştır.
bir türk olarak, özellikle kemalizm yumurtlaması "türkçülük"ü kabul etmemesini, çok çok iyi anyalabildiğim kürttür.

bu kafatasçılığı (yalan mı, cetvelli kemalistler sizi) ben türk olduğum halde kabul edemiyorum, hissiyatı, dili, kültürü nispeten farklı bir insan nasıl kabul etsin. alnından öptüğüm kürttür. ser çava.
insan olan kürttür.
doğuda yaşayan çoğu insanımız gibidir. Vatanına saygısından terör örgütüne uzak durur, can güvenliği için devlete uzak. Bu insanlar kazanılmadıkca bu iş sürer gider. Sen o adamların can güvenliğini garanti et 2 seneye bu iş büyük oranda bitiyor mu bitmiyor mu?
Akpli kürttür.rte nin tüm sorunlari çözeceğini düşünür ama yanıldığını çok sonradan anlayacak kardeşlerine destek olmadı diye pisman olacaktır.
türkiyeli olduğunu söyleyen kürttür. vatansever bir kürttür.
son zamanlarda hayli azaldı bunlardan.
(bkz: pembe benekli mor fil)
her kürtün içinde bir pkk aşkı yatar. bunu akp yönetimi, açılıp saçılımı göstertmiştir. içlerinde saklı olan hiç birşey diyemiyorsa da gözlerinden okunur oldu.
(bkz: artık yenmeyen bayat yem)
ahmet kaya'dır. Açık ve net.
Aslın kürttür ama içinde bi türk sevgisi vardır.
(bkz: öcalan milliyetçiliği/#18544772)
böyleleride varmış dediğim konu başlığı.
(bkz: son of the bitch)