bugün

O zaman koca kıçını türkiyeden kaldır. sg italya'ya yay faşistliğini.
Bir türk olarak doğru kabul edilebilecek varsayımdır. Komşularını mahalleni esnafları yada bir milllet olarak son evresinin neresini seviyoruz. Baştaki türkleri mi yoksa koyun olup ezilen türkleri mi yoksa başkalarının gazına gelip ben marjinalim diyen türkleri mi. Evet türkler olarak türkleri sevmiyoruz.
Türk'ün Türk'ten başka dostu yok biliyoruz zaten.
kürtler bu coğrafyanın kadim halkıysa türkler daha daha kadim halkıdır.
Çin ırkının bir alt koludur, daha sonrasında Araplarla da karışarak aşırı melez bir ırka dönüşmüştür.
dünya da tek bile kalsa devlet kurup intikam alırlar.

- adolf hitler
biz türk değiliz aslında. türk olsaydık

*bu vatanı bu hale getirmezdik.

*başka bir kılığa girmezdik.

sahipsiz vatanın batması haktır.sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.
genom falan faso fiso. adam türküm diyorsa türktür.
ayrıca iki tane maksatlı bilim şeysinin demesiyle "vay lan türk değilmişiz" diyecek kadar da geri zekalı değiliz.
öperim.

ha ekleyeyim nikime dayanarak söylüyorum. hepiniz türksünüz. benim ne yaptığımı benden iyi bilecek değilsiniz. *

cengiz han editi: entrynin son kısmı şu an biraz anlamsız gibi gözükse de o zamanlar nikim chingiz han idi.
genetik yalanlara alet olmamak için bir çok yabancı kaynaktan çalışan, doğru ve tarafsız gen çalışmaları için,

https://www.uludagsozluk....ürklerin-kalıtsal-yapısı/

kaynaksız atılmamış, uydurulmamış hâli var burada.

şu saçmalığa gelirsek (bkz: #31938758), 500 kişilik dna veritabanına göre hiçbir aklıselim insan türklerin kalıtsal geçmişini bulamaz. bu numunelerin nereli oldukları ve kökeni de belirsiz. yapılan laboratuvar çalışmaları verilmemiş bile.

velhasılı kelam, "türk mosonoz? koyo molloyotcolor bono okomoson." diye bilimsel bir makale başlamaz arkadaşlar. başlıyorsa da bu işten az çok anlayan hiç kimse bunu ciddiye almaz.

her okuduğunuza inanmamanız temennisi ile.
bir milleti millet yapan genleri değil kültürüdür. hayvanların bir kültürleri olmadığı için genlerine ve fiziksel özelliklerine göre ayırırız. o yüzden çok da sikimizde değildir. genler. çin sınırından avrupa ortasına kadar aynı kültürü yaşayan koca bir millettir türk milleti.

her hangi bir kültürü olmayan etnik döküntüler düşünsün işin gen boyutunu. malum kültürü olmayanları hayvanlar gibi cinslerine göre sınıflandırmak zorundayız sonuçta.
Türkler koca yürekli kahramanlardır, onlar.
anadolunun gerçek sahibi. iran dağ kırmaları kabul etmesede gerçek budur.
Olum tamam bazen trollüyorum sizlere ama harbiden türkler iyidir.(bizzat tanıdığım yoldaşlarım,canlar)Burada yani sözlüklerde yazıyoruz gülüyoruz eğleniyoruz eksileyip artılıyoruz felan ama harbiden adamsınız. Ben çok türk tanıdım bir kürtten daha insandı. Çok kürt tanıdım bir türkten daha insandı. Buradaki insanlık tamamen karakter meselesi. Harbiden itiraf ediyorum kavga felan ederiz ama bir derdimiz olsa da hemen tüm halklar birbirimize yoldaş oluruz. Bu da naçizane ciddili bir yazım olarak burada kalsın.
üzerindeki ölü toprağı atması gereken millettir.
Çok cahil insanlardır.
döverler.
Çok sevdiğimiz kardeşlerimizdir.
Her daim var olsunlar.
Irkçıyım faşistim türküm.
çok nazlı, çok güzel millettir.
hakkı hep yenmiştir, hep demonize edilmiştir.
özellikle ortamındaki halkların aslında saygı duydukları da bir halktır.
araplar misal "hayırlı millet" de derler. (el etrak bi-idrak de var gerçi)
aslında insanlık tarihi on yüz bin milyon yıllık ama günümüz insanı için birkaç yüz yıllık, hadi en fazla birkaç bin yıllık. belki on yüz bin milyon yıl önceki insanlar için de birkaç yüz ya da bir kaç bin yıllıktı tarih. ama ben bu bizim türklerdeki göç olayını cidden merak ediyorum. neden göç. yerleşip yaşamak, gelişmek, etmek, ekip biçmek falan varken neden göç. göç et, anadoluya gel. hatta, belki binlerce yıl önce gelmiş ol, sonra tekrar gel. gel, ama yetmesin, mis gibi yurt seni kesmesin daha da git. nerede ne varsa. giderken savaş, kim varsa gittiğin yerde.. yen, sonra gidebilecek olsan daha da gitmeyi düşün. neden amk. nereden bu güdü. sonra taa kızıl derililerde türk geni, kuzeylilerde türk bilmemnesi, sümer'de türk dili falan. acaba göç ettik diye mi orada burada türk izi, yoksa türk için göç, bilinçli bir öğreti, bir amaç mı.

göç bir de teknikte, bilimde falan da oluyor ya. heykel mesela. mezapotamyadan egeye, yunana göçüyor zamanla. göçte amaç savaş mı, sanat mı, toprak mı. ne. göç ama hep var. ve, fena bir kültür, teknik aktarımı var sağa sola. medeniyetten medeniyete, coğrafyadan coğrafyaya.

etraf alabildiğine tarla, bayır. bin haneli medeniyetsin. ne demeye göçersin ki. zaten profesyonel savaşçısın. gittiğin her yeri bir şekilde sarsmışsın. neden hala göç. bunun bir toplumsal bilinç altı olmalı. toprak kavgası mııı, bir şeyleri bir yerlere iletme güdüsü müüü bunu bilim adamları araştırmalı.

çok acayip milletiz vesselam.
şansız millet. kime kardeş dediyse sırtından bıçaklıyor. bir kurtulsa döküntülerden tarih yazacak yine.
Kudüs'ü istediğimizde bize vermeyen ama Hazarlar ile dinimizi kabul eden kavim.

Barbarlar.
1915te kürtlerle işbirliği yapıp biz ermenileri ve süryanileri katletmiş topluluk. karabağda bizimdir okey.
eşi benzeri yoktur Türklerin.

edit : barbar torunu olmaktan gurur duyuyorum.
çogunlugu sessiz kendi halindedir ortada dönen yaygaralari oturdugu yerden izlemektedir eger ayaga kalkarlarsa alayinin amk potansiyelleri vardir. vatan ugruna ölūmū kutsal sayarlar.