bugün

allah aşkına siyasi görüşlerinizi bir kenara bırakıp objektif bakın. açıkçası ecevitten sonra böyle karizma bi liderimiz olduğu için gurur duyuyorum. hele ki bursa mitingindeki gözlüklü hali yaktı beni. yani kısaca recep tayyip erdoğan.
en lider ve en yakışıklı lider sıralamasında her zaman olduğu gibi birinci sırada:

mustafa kemal atatürk.
gözüne tırmı kaçtı evladım?

(bkz: Mustafa Kemal ATATÜRK)
Mustafa Kemal Atatürk 'tür.
tabiki mustafa kemal atatürk.

(bkz: adam görmesek adam diye yutturacaksın)
(bkz: atatürk)
En yakışıklı, en zeki ve en başarılı liderimiz Mustafa Kemal Atatürk'tür.
en karizmatik mustafa kemal atatürk.
en yakışıklı deniz gezmiş.
mustafa kemal atatürk'tür.
daha ötesi de yoktur.
recep tayyip erdoğan.

Not: beni de eksileyin yahu.
(bkz: rahşan ecevit)
Tabiki de Yüce önder Mustafa Kemal ATATÜRK'tür.
mustafa kemal atatürk çok yakışıklı ve karizmatik bir liderdir kesinlikle. bunu bir kız olarak söylüyorum. tayyip erdoğan da heybetli ve karizmatik bir liderdir. diğer insanlarla yanyana durduğunda boyu ve posuyla dikkat çeken bir insandır. arkadaşlar bu arada insanların fiziksel görünümlerini değerlendirmekle siyasetin alakası yoktur. zevk meselesidir.
görsel **
ne içtiysen aynısından istiyorum
en karizmatik lider (bkz: mustafa kemal atatürk)
allah akıl fikir versin rte diyenlere.
en yakışıklısını bilemem ama;

en zekisi, en mantıklısı, en karizmatiği, en adam gibi adam olanı mustafa kemal atatürk'tür.
Birde şuna bakın: http://galeri.uludagsozlu...tayyip-erdo%c4%9fan-5121/
(bkz: bana göreceli kavramlarla gelmeyin)
(bkz: Kahtalı Mıçı)
Türkiye'nin gelmiş geçmiş en yakışıklı, en zeki, en öngörülü, en cesur, en yenilikçi, en karizmatik lideri " Mustafa Kemal ATATÜRK"
Türkiye'nin değil de Türk'lerin desek daha da güzel olabilecek anket. Bin entry de girilse sadece iki liderin adının yazılacağı aşikar.*
Yurdumun gençliği...
fazla söze gerek yok bunu anlatmak için. mustafa kemal atatürk demek yeterlidir.
tartışmasız. (bkz: Mustafa Kemal ATATÜRK)

hatta yeryüzünn en yakışıklı ve karizmatik lideridir. dolar'ın üstündeki abd başkanlarının resmine bir bakın yeter. at hırsızı kılıklı herifler. ama rte at hırsızı değil. malum, atlarla arası yok.
evet bişeyleri satmakta ve kendi parasını kazanmakta olan en başarılı parti lideridir. bir ülkenin ve Mustafa Kemal Atatürk'ü görmüş bir ülkenin ne en yakışıklısı olabilir nede başka birşeyi diyeceğim de esmerseven insanlar olduğu sürece yapılabilcek hiçbirşey yok sanırım.