bugün

egedir. isim verirsek izmir, afyon, denizli, muğla, aydın' dır evet.
Neyin kafası bu ya bu ülkede 81 ilde vatan aşkıyla tutuşuyo tabi arada yok mu şerefsizler var ama sallayan Kim?
Kurtuluş Savaşı hangi şehrin işgalinden sonra başladı ve hangi şehrin işgali ile sona erdiyse, o şehirdir.
Karadeniz Bölgesidir.
Çırpınırdı Karadeniz,
Bakıp Türk'ün bayrağina.
(bkz: tüm türkiye)
güneydoğu anadolu bölgesi'dir.

evet, vatan anlayışları biraz farklı ama sonuçta seviyorlar.
güneydoğu anadolu bölgesi değildir.
trakya beya.
Akdeniz bölgesi.

isterseniz gelip görüp deneyin ne Karadeniz gibi vatan haini dolu, ne iç Anadolu gibi yobaz sürüsü, Doğuyu dahil bile etmiyorum kıyaslamaya, Ege ile kıyaslamıyorum zaten kardeş ehehe:)
izmir diyenlere götümle güldüğümdür. Ulan dış güçler bizim ülkeyi işgal etseler bir tek izmir'e girmezler. Çünkü ora zaten onlarda.
Ulan şu ülkeyi bölmekten vazgeçin artık. Ülkenin her bölgesinde vatansever de vardır hain de vardır. Açtığınız başlığa tüküreyim.
papua yeni gine.
Net iç Anadolu' dur. Belki en az yatırım yapılan şehirleri barındırır ama insanı dövlet bize bahmiiii diye taş, molotof atmaz; şehit verir vatan sağolsun der.
En çok hain nerdeyse en sıkı vatanseverler de ordadır.
Memleketim diye demiyorum sivas'tır. Izmir'i unutmamak lazim.
Ege ve trakya bölgesidir.
Yoktur. Her bölge vatansever, her bölgede ayrı bir vatan sevdası doludur.
"izmirdir ! "

gerisi..

" of "!

dur.
iç anadolu ve karadeniz bölgesi.
ülkenin tam merkezindeki ankara-konya-kayseri-eskişehir-aksaray-karaman-nevşehir bölgesidir.

bu ülkeyi ülke yapan yer anadolu'dur!
kesinlikle anadolu bölgesidir. Ülkeyi Ülke yapan köylülerdir !
karadeniz ve marmara bölgeleri. karadeniz' den trabzon marmara' dan sakarya örnek olabilir.
asıl vatanseverlik 7 bölge ile olur.
ayrım yapmak bile şuursuzlukdur.
vizontele de "insan memleketini niçin sever" bölümünü izleyin.
kulakları çınlasın altan erkekli ne güzel anlatıyor.
-elazığ dır.
Karadeniz bölgesi ve ege bölgesi.