bugün

Eğitim, eğitim, eğitim.
15 yıldır iktidara kurulup ülkenin bütün kaynaklarını sömürüp ceplerine indiren akp.
müftülere nikah kıyma yetkisi verilmesi.
Dinciler ve ırkçılar.

Hokus pokus yaparak puf diye yok edelim şu gereksizleri görün bakın her şey ne güzel oluyor uzun vadede.
kadir mısırlıoğludur adamın amacı islam ise alakası yok tarih ise komedi.
doğruya doğru dememek.
kültür...
akıl ve bilimden yoksun olmaktır.
(bkz: araplaşmak)
askeri birliktelerin yemek dualarında "tanrı" yerine "allah" denmemesi idi. sübhanallah çözdük onu da. memleket şimdi süt liman.
Kesinlikle başörtüsüdür. Bir çözebilsek şu olayı, kim tutar bizi. Ertesi gün dolar 1 tl ye düşüp, bir hafta içindede uzaya çıkmazsak ne olayım. Hep kılışdaroğlu yüzünden.
adam kayırmacılık.
Zehirlenmiş türk toplumudur. Şaşırdınızmı? Hayır. Çünkü burası türkiye cumhuriyeti. Akla hayale gelmeyen saçmalıkların yaşananileceği yer.
(bkz: vatandaşlıktan çıkmak)
akıl tutulmasıdır.
Bana kalırsa seks ! Seks tabu olmaktan çıksa herkes bir sevişse rahatlayacak olucak biticek herşey.
Allah, size, emanetleri mutlaka ehline vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle hükmetmenizi emrediyor. Doğrusu Allah, bununla size ne güzel öğüt veriyor! Şüphesiz ki Allah, hakkıyla işitendir, hakkıyla görendir.

Nisa 58/

işi ehline vermiyoruz. eğitimden tut devlet yönetimine kadar hemen hemen her şeyde en büyük sorun budur.
Beyin göçüdür.
Kürt sorunu ve araplar.
işsiz toplumdur.
Eğitim , sevgi , hoşgorü yoksunluğu.
şahsi fikrim cehalettir. maalesef toplum olarak her şeyi bildiğimizi sanıyoruz ama bir şey bildiğimiz yok. bu büyük bir sorun.
takım tutar gibi parti tutma.
kesinlikle kürt meseles olduğunu düşünüyorum bu sorun acilen ve ekseriyetle çözülmeli gelecek kuşaklara bu sorunun yaratığı handikaplar miras bırakılmamalıdır ben yine de umudumu korumakla beraber bu konuda pek bişey yapılmadığını esefle müşahede ediyorum.
siyasi ahlaksızlık.
eğitim reformu.