bugün

şu iğrenç reklamı bize izlettiği için allah belasını versin bu bankanın

http://www.youtube.com/watch?v=4w7tKoU2aGM

reklam müziği de dilime takıldı lan kafayı yiyecem. sesini geçtim karının tipi zaten mide bulandırıcı.
mevduat hesapları için faiz oranı %9.50 ye kadar çıkmıştır. gelsin paralar.
anında bankacılığı çalışmayan sikindirik bankadır. yada ben giremiyorum. şifre aldım gittim bankamatikten herşeyi açtırdım. yok ama giremiyorum amına koyduğumun e-bank'ına.
kredi masraflarını tüketici mahkeme kararıyla geri almak istediğinizde ödemeyi ertelemek için elinden geleni yapan banka.
kurtuşuş savaşımız sırasında bize yardım amaçlı gönderilen paralarla kuruldu cehepeye kasa olarak kullanıldı.
Müşteri temsilcisine 22 dakkadır bağlanamadığım sikindirik banka. Ulan allah belanızı versin.
enteresan bir banka.
Internetteki havaleden para kesecek kadar alcalan bankadir. Eft hadi neysede internet uzerinden nasil bir havale masrafiniz oluyor.
atmsinin görüldüğü her yerde dur bakim lan kaç para var etkisi yarattırır.

iş atan banka.
bütün kolaylıkları bünyesinde barındırıyor. bi kere çağrı merkezini arayınca müşteri numaran ve şifrenle direkt temsilciye bağlanabiliyorsun. bağlanmak istemesen de ivr menüsünden her şeyi hızlıca halledebiliyorsun. müşteri temsilcileri gayet ilgili. yaklaşımları, görüşmeyi sahiplenmeleri hoş. şubedekiler de aynı şekilde. bilgili ve hızlılar. diğer bankalar gibi kaplumbağa hızında değiller. örneğin ziraat bankası gibi hiç değiller. bankamatiklere sıra gelince daha bozuk olanı çatmadı. bozulsa bile vakıfbankınki kadar bozulmuyordur en azından. internet bankacılığı en güzel nimeti zaten. çok kullanışlı. sırf o yüzden bile tercih edilir. mobil uygulamasına gelince, o da başarılı. kredi kartı borcumu felan hep ordan ödüyorum. ya da faturamı vs. onun dışında vadeli mevduat hesapları için faiz oranları yüksek oluyor. her şeyiyle iyi işte. severek müşterisiyiz.
en iyi mobil internet subesine sahip bankadir. ayrica yillardir bu bankadan maaşimi alirim hakikaten teklediğini görmedim.
26 Ağustos 1924 günü kurulan türkiye'min ilk özel bankasıdır. Atamızın talimatıyla, Celal bayar'ın girişimleriyle kurulmuştur.
bazı müşterilerinden kredi kartı için 75 tl yıllık ücret kesen bankadır. ha bazılarından da kesmezler adamına göre muamele yani.
Taksidi biter bitmez maximum kartimi kapatacagim panga.

Sevimsiz!
halen vadeli mevduat hesabı için faiz oranlarını %10 lara çıkarmamıştır. %9.50 de kaldı öyle kaç aydır. o değilde faizde ki paramdan bile devlet vergi kesiyor ya. stopaj vergisiymiş. vay anasını. vergi almadığı ne var ki? bi bu kalmıştı. para var huzur yok. sinirlerim bozuldu şimdi yeni öğrendimde. allam yareppim.
4 yıl çalıştığım eski ekmek teknem. yılda 4 defa verilen ikramiyeleri maaşa ekleyerek iyi mi ettiler pek bilemedim. Bu güzide bankamızın çalışanı açısından en güzel tarafları amirlerinizin hepsinin sizin geçtiğiniz yollardan geçmesi,sağlık güvencesi ve munzam sandığı sayesinde verdiği harika emekli maaşlarıdır.
Eski kurumum ve bu sene bana nisan 1 de temettü yatırarak güzel bir sürpriz yapmıştır kendisi.
fazla sira beklenmeyen bankadir.
bugün 80. kuruluş yıl dönümü olan banka.
BiST'in anlık verileri ücretli hale getirmesinden sonra anlı şanlı bankaların bile gecikmeli veri gösterdiği şu günlerde anlık borsa verilerini Borsa işlem Platformuyla çatır çatır ve bedava göstermeye devam eden bankadır. Teşekkür edilesidir.
çalışan adamlarının gozleri kapıda oldugu banka.

kim gelmiş, ne ggiymiş, neresi guzel, neresi belli, bunlardan sorulur.
akp döneminde epey yıprandığı ve palazlanan bademlerin tercih etmediği için eski havası kalmayan bankadır. eskiden öyle miydi iş bankası demek müşterinin azarlandığı yer demekti. şimdi ise bakıyorum da müşteri çekmek için 2 otomatik fatura talimatı verenden yıllık işlem ücreti almama gibi bir uygulama başlatmışlar. en azından bir şubede böyleydi.
Atatürk'ün kurmuş olduğu, türkiyenin en büyük ve güvenilir bankası olup, heryerde şubesi ve bankamatiği bulunmaktadır. Cem yılmaz ile olan reklamları büyük ilgi görmüştür.
yeni siteleri çok kötü olan banka. Telefondan açılmayan bir internet şubesi butonu var.Dolayısıyla internet şubesine girilemiyor telefon ile.
öğrenciyi enayi sanan banka. he amk iki bilet verdin diye adam geldi senden kredi kartı alıp yılda 30 lira kart ücreti verecek.
güncel Önemli Başlıklar