bugün

Yapılması zor olan yapana da kizilamayam eylem. Sartlar böyle.
Fırsatım olursa yapacağım eylem. Ben de artık ümidimi kestim bu ülkeden.
bize nağme yapmayı bırak tarih ver. yıllardır gideceksiniz amk.
en temizi avrupalı birine iç güveysi gitmek, kafa rahat tek sıkıntısı seni seks kölesi yapma ihtimali.
(bkz: allam nolur)
2 yolu olan hede. birincisi ; yaptığı işte kendini geliştirmiş ve en az 2-3 dil biliyor olup mesleğini yurt dışında icra etmek üzere gitmek, ikincisi ise yurt dışında ev alarak/oraya yatırım yaparak gitmek(miktarlar ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor).
Virüs var nereye gidiyon amk.
iki hafta sonra her yer lockdown bütün dünyada. Otur götünün üstüne, seneye gidersin.
Romanya’da romenler bile durmazken romanya’yı bir türk’e makbul hissettiren düzen utansın.
siktirin gidin.
Uçağa binerken değişik duygular yaratan hede.
Önce duygulanırsınız.
Sonra da bu akapelilerin oylarıyla ülkenin ne hale geldiğini hatırlar önce sırıtır, sonra da basarsınız kahkahayı.
hahaha ulan ya keşke lan keşke .
kim alır bizi mk. saati 1 dolara çalışanların ülkesi diye biliyorlar.
"La gah bi siktir git" cevabı alır.
bir gün umarım.
Yakın bir zamanda gerçekleştirmeyi düşündüğüm eylem. Bu ülke artık beni boğuyor. Her yerden kötülük her yerden mezar fışkırıyor. Bu topraklara dair bir umudum ümidim ve hayalim kalmadı ne yazıkki.
Bu sene ingiltereye taşınarak gerçekleştirdiğim eylem. Mutluyum. Arada Türkiyede ki arkadaşlarımı vs özlüyorum ama iyi ki gitmişim. 3-4 ayda bile buraya kendimi adapte olmuş hissettim.
Şartlar normalleşince biraz da türkiye'de çalışılınca yapılacak olandır. Şu an beni en çok zorlayan kur farkı. Euro olmuş on lira nereye gideceğim bu halde amk.
ya gidecekseniz gidin artık be kardeşim. gidemedikçe başlık açıyorsunuz.
şu an için ülkeyi terk etmekten başka bir şey değildir.
asgari ücret 150 euro'nun altına düştüğünde gündeme gelebilir.

(bkz: türkiye nin Satın alma gücü paritesinde 13 olması)
Klasik ergen hayalleri bunlar.... hayaller hayaller hayaller bi de bakmışsın 6. 7 seneye evli çocuklu maaşlı.... hayat iste.
Kur bu seviyedeyken hayalden öteye geçmeyek eylemdir, gerçekçi olun gençler yoksa hayallerle yaşayanı gerçekler öpermiydi.
1 sene önce yaptığım çok da memnun kaldığım eylemdir. Herkese tavsiye ederim.
güle güle sana yolun açık olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=Ofu6ldn98RE
Ülkeye ihanet edenlere nasip etsin yaradan.
Huzur bulmak adına bu yaz mezuniyetten sonra yapmak istediğim eylem. ingilizce resmi dile sahip herhangi bir ülke için sonuna kadar çabalayacağım.
18 yaşını geçen her bireyin yapması gereken vatan görevidir.
güncel Önemli Başlıklar