bugün

Türkiyenin her ülkeden üstün oldugünu düşünenler.
Bunlar çevrelerinede bunu aşılarlar.
Normal şartlarda güzel birşeydir, fakat bunlar cahil olduğundan nesilden nesile cahil yetişir ve akıllı insanların arka planda kalmasına neden olurlar.
(bkz: kızlar)
Gözün başka totonun başka oynadığı durumlar zeka da dahil olmak üzere tüm iyi olanı kötüye çevirmektedir.
kemalizmin başı çektiği saplantılı unsurlar.
yüksek dozda ampul kullanımı.
kürt nüfusunun artması.
türkiyede zeka gerileten bir durum yokki. tüm ülkeler nasılsa türkiyedede aynı. kore teknoloji üretiyor devletin katkısıyla. türkiyedede olur niye olmasın.
Dindir.
Ülkü ve alperen Ocakları akp teşkilatları ve bilumum milliyetçi ve dinci kurum kuruluş.
Doz aşımı. Özellikle çayda. intihar eden bi kadını çay içip, gülerek izleyenleri gördü bu gözler.
Eğitim sistemi.
iş yerinde birlikte çalışmaya çalıştığın insanlar.
Güldür güldür show ve acun ılıcalı'nın programları.
Demir ve b12 vitamin eksikligi.
Sen bana bi cv ni yolla ,
facebook , twitter.
Sözlüktür.
bağıranın haklı olması, kabul görmesi.
diziler. ola ki bütünden element uyduruyor diyebilecekler için açıklamayı da yapayım.
türk dizilerinde sadece reyting odaklı ve az maliyetle iş yapılmaya çalışıldığı için ortaya saçma sapan diziler çıkıyor. bir de üstüne saçma sapan hikayeler eklenince izlenecek bir şey kalmıyor.
en büyük sorun da karakter yok çoğunda sadece tipler var. kötü insan dizinin en başında da kötü sonunda da kötü, iyi olansa hep melek. japon animeleri bile çok daha kaliteli bu konuda.
Matematik, ulan hocalar bile formulu ezberle geç diyor.
genlerden gelen bir olay bence.
eğitim sistemimiz.
sol görüşlüyüm deyip kürt olmak.
dindarım deyip partici olmak.
uludağ sözlük...
kafaya atılan terlik.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar