tam bir amerikan filmi konusu değil mi ya. genelde amerikalar yapar bunu. türk adaletini yozlaşmış gösterirler geceyarısı ekspresi tarzı filmlerde. neyse konumuz bu değil. konumuz senin benim gibi türklerin amerikaya kaçması. çünkü amerika türkiyeyi ziklemiyor. yani en baş terörist hala oralarda. neyse konumuz bu da değil. konumuz ortalamanın üzerinde zenginlerin bile bu yöntemi tercih etmesi. malum eylem tok çocuğu amerikaya kaçırıyor. ama konumuz bu da değil. konumuz aynı şey benim başıma gelse napardım. ya okadar bu işlerden anlamıyorumki ben amerikaya kaçmak istesem direk amerikaya uçan uçağa bilet alıp kendimi fişlerdim amk. lan bunun bile bir usulü varmış. amerikaaya kaçmak için önce mısıra gidecekmişsin eylem tok öyle yapıyor. peki bunu eylem tok nerden biliyor?..
suçluların iadesi yok diye olsa gerek. nasıl da alamadılar terörist fetullah gülen'i. ama amerika ekonomimizi sike sike rahip brunson'u alıyor.
genelde tam tersi olur, amerika'da suç işleyenler meksika'ya ya da gelişmemiş bir orta doğu ülkesine kaçarlar.

gerçi o da oluyor halen, Türkiye'de yakalanan mafya babası sayısı kaçtı en son?..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar