bugün

Biz yoktur diyince yok olmuyorlar aq.
Uludağ sözlük gibi oluşumlarda milliyetçi, vatanperver, onurlu, haysiyetli arkadaşlar gördükçe yok olmaya ramak kalmış umutlarım bir nebze de olsa unutuyorum.

Milliyetçi arkadaşların sayısı artması dileğiyle.

Açık ve net evet.
Öfffff 40 yıl öncenin şovunu kes.

(bkz: Türkiye de Suriyeli diye bi şey yoktur)
(bkz: Türkiye de apaçiler hiç yaşamadı)
(bkz: Türkiye'de Rus gelin yoktur. Onlar zamanında ruslaşmış türklerdir)
(bkz: Almanya da Türk diye bir millet yoktur)
Doğrudur Türk Milleti diye bir şey var ve o herkesi kapsar.
Kürt Milleti demeniz için Türkiye'de Kürtlerin Ulus olması lazım bu da 2 farklı Türkiye'de yapı demektir.
tabe lan manyak mısın.
Vardır,Kürt ,Arap,laz,çerkez, gürcü,Boşnak,arnavut.anadolu bir halklar mozaigidir.onemli olan barış içinde birlikte yaşamaktır
türkleri kürtlere düşman ettiren kişi atatürk'tür. net..
Atatürk ne demiş? Ne mutlu Türküm diyene!

kendisine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak türk'üm diyen varsa onlar ile bir sorunumuz yoktur. ancak ben kürt'üm, ben ayrıyım, bana özel haklar, bilmem neler verilsin diyen varsa yallah ırak Kürt bölgesel yönetimine. böyle bir anlayışta olup ırkı türk olan Kürt seviciler varsa, onlar da kardeşlerinin yanına gidebilirler.
Eksilere bak bu eksileri sadece kürtçüler vermiyor ayrıca sözlükteki hümanistlerde bu kafalar.Eksi sayısı bile nasıl bunların her platformda örgütlendiğini gösteriyor.

Sözlükteki coğu Türk bu başlığa girip cıkarken kürtcüler hem yazıya giriyor hem eksileri veriyor öyle cıkıyor.

Duyarlı olun artık duyarlı! Türkiye gidince mi uyanacaksınız?

her yerde olun twitter youtube kürtcüler her yerde örgütlendi.

Yarın bir gün bu duyarsızlığınız yüzünden pişman olacaksınız.
(bkz: Siktir git amk)

Gülmekten altıma sıçtım.

Çinlilerin kovduğu!
türkiye de tek kimlik türklüktür efendiler! gerisi kart kurttur.

açık ve net evet.
(bkz: Kart kurt)
Maymun'dan geldikleri söylenir.
hoşt ulan. tamam ben de ırkçı cinsiyetçi faşist biriyim ama kürt yoktur ne demek. götlerinden mi uydurdu bu adamlar kürtçeyi.
Millet mi irkmi her neyse varlar. Maalesef ki varlar. Bir tanesi de tepemde , allah kahretsin , hergun hali kilim çırpıyor. Gidecegim diyor gitmiyor , gitse de kurtulsam.