bugün

Aradığınız erkeğe şu an ulaşılamıyor. Lütfen başka bir zamanda ve farklı bir başlık altında tekrar deneyiniz.
"sakallı olsa yeter" diye düşündüklerini düşünüyorum.
görsel
genellikle fazla umursamaz görünen, ama ilgisini esirgemeyen, çaktırmadan seven. çapkın ve vurdumduymaz ama bir kedi gibi kendini sevdiren.
nasıl ki türk erkeklerinin beğendiği bir kıztipi yoksa, kimi uzun, kimi kısa, kimi esmeri kimi sarışın seviyorsa; türk kızının da beğendiği genel bir erkek tipi yoktur. öyle olsaydı ülkenin büyük bölümü bekar kalırdı.
parası olan erkek tipleridir genelde.

sözde çok severler hayal bile edemezsiniz ama parası olmadığından o çocukla evlenmezler. he iş bulursa evlenirler.

hani evlilik hastalıkta, sağlıkta, zenginlikte, fakirlikte hep beraber olma anlaşmasıydı ?!

sevdiğini söyleyen kaç kızın bir erkeğin en sefil zamanları olan öğrenciliğindeyken onunla evlendiğini gördünüz ?!

sigişirken yanlışlıkla hamile kalanlar ve godoman göbelleri hariç.
Iyi kazanan
Romantik
Anlatılmak isteneni tek kelimede anlayan
Kaslı
Kadın Alışverişine tahammülü olan
Yemek ve temizlik yapabilen
Çocuk bakabilen
Özel günleri kesinlikle unutmayan

Off.. milyon tane madde var şiştim yazarken..

Kızlar biraz indirim yapın yahu.*
piç erkek değildir. siz kötü kızlara denk gelmişsiniz.
umrumda olmayan erkek tipidir. bundan sonra kızlar benim beğendiğim kız tipini düşünsün.
Bunlar az bence daha neler vardır. Sorsan, adam olsun yeter derler... Dunyanın en buyuk yalanıdır.
şimdi tarif edecem, yine kendini övüyor kadumun ibnesi diye küfür edip günaha gireceksiniz hiç gerek yok. herkese iyi bayramlar.
(bkz: devecialpay)

kizimizi akillara getirmistir. *
takiliyorum be kardesim ya.. ozlettin...
Beyaz tenli siyah saçlı kareli gömlekli saygılı bir beyefendi ulan uzay seyahati falan yapmasın.
koreli erkek ne aq.
ben buna inanmıyorum amk. tamam her kız şöyle beğenisine hitap eden bir erkekle bilinçaltlarında bir yerde tutkulu bir sevişme falan hayal ediyordur ama dışarı çıktığımda hiç öyle yanlarında ahım şahım kişiler yok.. 2 gün önce gördüm kız bir içim su. özenli bakımlı giyimi falan harika yanındaki adam bildiğin pazarda atleti beline sarıp ikizlere takke diye bağıran apaçi tipli bir keko. ağzın laf yaptıktan sonra o kaslı, yakışıklı, uzun boylu falan rafa kalkıyor.
Karakteri olsun yeter.
kaslı,adonisli,zeki,anlayışlı,zengin,iyi sevişen,karizmatik,geniş omuzlu,dolgun dudaklı erkeklerdir.öyle erkek varsa gelsin bizi de siksin amk asfdg.
turk kızlarının ortalama iq şunu düşündüğümüz zaman, herhangi bir ayrım yada tercih yapamayacak olduklarından, para varsa tmdir mantığından, gerisinin hiç önemli olmadığı durumdur.
görmesek söylemeyiz.
Kirli sakal gibi tespitim var.

Not: her gun tras olunan meslege sahibim.

Edit: firinci degilim lan.
kişiden kisiye değisir hemen yargısız infaz yapmayın beyler.
Cinsel birliktelikten ötesi yok arkadaşlar. aşk sevgi sadakat arayışlarından eli boş dönüp yıkımınızda suçu günahı olmayan insanları neden itin götüne sokma gayreti içerisine giriyorsunuz ki? Sevmek sevilmek istiyorsanız gidin kendinize bir kedi köpek edinin. Türk kızlarını da rahat bırakın.
görsel
benim gibi erkeklere bayılıyorlar. emin olun.
Tip ve para gerisi hikaye sizi kandirmaya kalkmasinlar efendilik zeka falan diye hatta bir kizin yaninda zekaya ihtiyaciniz hiç olmuyor 2 haneli zeka yeterli bu kizlara.
Asil,karizmatik,bilgili,kültürlü ve zekası bel altında çalışmayan tipleri severiz. imkanım olsa türklerle asla evlenmezdim.
Tip değilde boy önemli boyu boyuna uygun olmalı .zaten pek bi seçenek yok.