bugün

görsel
Tabi ki Scofield.
Gamzesi olmalı, genelde kumral ama esmer de olabilir ama sakalı olmasın(hafif kirli sakal belki).birazcık kendini beğenmiş olsun. Bir de kas yaptığında abartmamalı.
herkes esmer diyo. hiç beni beğeneni görmedim. bizi mi yiyosunuz acaba?
Piç olması yeterlidir.
Benimdir. Tanıyanlar tanımayanlara anlatsın lütfen.
Bir sürü erkek tipidir çünkü sadece bir adet türk kızı yok.
Bakımlı saygılı olmasıdır ailesine çok kıymet veren bir erkek olmalıdır. Ama kılıbık OlmAsın.
Piç erkek tipidir.

Yakışıklı ve parasıda varsa hemen yazılır bu domuzlar lmao.
istediği gibi evirip çevirdiği erkektir.

Çeviremeyeceğim erkekle işim olmaz evet. Siktirsin gitsin o maço mağara ayıları. ilişkinin ipi kadında olduğu sürece mutluluk vardır. Erkekte olup da mutlu olan yoktur ve olmayacaktır.
bir türlü anlam veremediğim erkek tipidir. çünkü yoktur öyle bir tip. insanlık burçlara ayrılıp 12 tip karakter olamadığı gibi "türk kızı" da tek tip değildir ki seçimleri tek tip olsun. sizin karşınıza hep kaşarlar çıkmış siz de "yiaaa siz bizi barnaanızda oynatmak isteyonuz" diye dolaşıyorsunuz. insaf be.
Öyle bir tip yok. Standartları baya düşürdük.

Yine de beyni olsun. Beyin önemli.
Huyu beş para etmeyen azcık tipi olan cebinde parası olup tipi olmayan erkek tipi,
Bunlara yamanırlar sonrada gelip burda başlık açarlar düzgün/iyi erkeklerin kapılmış olması diye.
Hoslanilan belli bi erkek tipi olamaz cunku insan bazen en olmadik kisilerden hoslanabilir, sevebilir ya da asik olabilir. Bu tur seyler planlanamaz. Bu yuzden kendine yol haritasi cizipte ben bu tip erkeklerden hoslanirim sadece bu tip erkeklerle konusabilirim diye sinirlayamazsin.
Çoğununki serttir.
Espri yapmamalı, emir vermeli, yoktan yere kıskanmalı, umursamamalı, aksi olmalı ve yemek yapabilmeliymiş. Zengin de olmazsa olmaz.
Bence uyumlu olmalı. Zaten uyumlu olması her şey demek. Ne o öyle kıskanç falan.
türk kızlarının beğendiği ama asla yüz vermediği erkek tipidir. selam verirsin selam der ama o selam sanki bir soruymuşcasına. gerçek hayatta kadın-erkek ilişkilerinde ciddi özgüven sıkıntısı var kimisinde eksik kimisinde şişik. sanalda ki varlıklarının birer yansıması zannederler gerçek hayatı bence hata burda başlıyor.
Herkesi bilemem de kendi adıma konuşayim
Tipe hayran karaktere aşık oluyorum galiba.
Mercedes'e binmiş öküz.
girileri okuyunca yeni bir şey katamayacağım başlıktır. ne acıki olumsuz olanların neredeyse yarısı ile hemfikirim.
görsel
Tam olarak bu.
Ata sozu deyilsede deyimdir. Siken yarar.
öylesini bulursan getir beni de şaapsın dediğimiz erkeklerdir.
köpek muamelesi yapan.bu ara sözlüğün rüstem abileri ne yapmış öyle.
görsel
Bakın şimdi tarif ediyorum,
Buğday ten,bebeksi bir surat, ne zayıf olacak ne kilolu,1,75-80 civarı bide gülüşü güzel olursa kafi sevgiler.
paran yoksa tipi değilsin onların.