bugün

vajinal kokular.
agizlari doluyken konusmaya calismalari.
Yalan sebeplerdir. Seks yapma şansı varsa soğumaz.
razı edene kadar götün çıkar. bi kere yaptıktan sonda da sabah 5 te kaldırır sevişek hadi aşgım diye. bu pis işte.
Çenede çıkan tüylerdir. Evet.

edit: tüylü arkadaşlar eksilemiş.
kürt kadınıyla seks yapmak. ondan sonra hiç bir kadın tat vermiyor artık.
bırakın artık, şu Türk kızları şöyle, Türk erkekleri böyle muhabbetini. hayatında kaç kere Türk kadınıyla seks yaptın da soğudun? yada çok yaptığını varsayalım. kaç kere yabancı kadınlarla seks yaptın da kıyaslama yapabiliyorsun?
yatağa uzanıp anlamsız bir şekilde tavana bakarak hareketsiz durmaları.
bunca zaman sevişen kişinin bir tane soğutan sebep bulmaması, ama giri giren bazı arkadaşların ilginç sebep bulmaları tuhaf olan beyandır.

(bkz: demek ki herkes zikişiyor) *
bazı yazarlarımız gibi çocuk doğurmaları. yok yani yanlışsam söyle
hasbel kader kızın elini bile tutsa daha sonradan bunu kızın yüzüne vurup ' ama ben seni ellediydim' demeleri sonucu türk kızlarının sekse bakış açısı değişmiş tepetaklak olmuştur.

iş bu yazı , dokunmayı kıza hakaret olarak lanse edip kızdan sevişme bekleyen erkeklere ithaf olunur.
1- ayva göbek
2- sarkık göğüs
3- vücudun çeşitli yerlerindeki istenmeyen kıllar.
sex yaparken aniden alakasiz konu acip geyik muhabbeti etmeleri.
sürekli nazlanıyor olmaları, seks'ten bi haber olmaları, bakımsız olmaları, dötündeki kılları vs. vs. vs.
Seks yaparak erkeğe çok büyük lütufta bulunduklarını sanmaları. "verdik" diye kaprislere doymamaları.
castin biber denilen bebenin bile bi saatte anladığı sebep

http://galeri.uludagsozlu...m/r/justin-bieber-441012/

bu sadece sebeplerden biridir.
Justın Bieber ın da bugün twitter dan yazdığı ve sonradan kaldırdığı ''Ter kokusu'' soğumanıza neden olabilir.
pıtısı ya da kukusu ya da her ikisi de olması. cıvık cıvık. bu ney lan???
seksten sonra pişman olmaları.

kötü oldu. kendimi iyi hissetmiyorum. şimdi ne olcak. bu tür cümlelerle yaptığınız seksin içine sıçar.
türk kadının senegalli değil de türk olmasıdır. senegalli olsa mesela soğumazdım ben. taşak değil lan vallahi.
yemekte sarımsaklı yoğurtlu mantı soğanlı salata yemesi sonrada geğirip dişlerini fırçalamaması.
çok tatlı olup ama seks yaparken çok suratsız olmaları.
seks deyince sanki namusunu kirletiyormuşsun gibi hissettirmeleri.. türkiye'deki bütün kadınlar hemen hemen bu kafada..
sevişirken dizi seyredebilmeleri.
hala manuel takılan birinin elde edemediğine murdar demesidir. kişi el yordamıyla yaşamaya alıştığından, klavye vasıtasıyla yine ellerinden yardım alıp genelleme yapmaktadır.