bugün

Işid lideri bağdadi'nin açıklaması.
Ak partilileri ve fetocuları aynı zamanda askerli tehdit edip, kafir ilan etmiştir.
https://tr.sputniknews.co...ri-oldurma-cagrisi-yapti/
Edit: tüm işidin amk.
Sinirlenip beni eksilemeyin veya eksileyin siniriniz geçecekse.
öffff bağdadi de oturduğu yerden afkuruyor.
atakum sahilindeyim, teke tek bekliyorum kendisini.
s2min lideri.
akp sayesinde bu lafları edebilmektedir.
gerçekten de akp döneminde Türk askeri hiç olmadığı kadar değer kaybetti aq.
Işid in içindeki türkler in tepkisini merak ettim şimdi *
Bir komüniste, ateiste, Hristiyan A kolay kolay sövmek istemem. Ama bazı münafıklar varki, islam ın çehresini kara göstermek isteyen, işte onlara köpek demek köpeğe hakaret demektir. Böyle islam ı terör dini olarak göstermeye çalışan, yuları israil in ve abd nin elinde olan münafıklara..... Sözlük yazarları anladınız beni şu münafığı " sulayın".
kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş sen git göt korkusuyla saklan orada burada insanları maşa diye kullan sonra yüreğini ortaya koyup kan döken insanlara değersiz de, kendi çapında eğlenmene devam. senin gözünde insan kanı değersiz zaten, bizi insan yerine koyduğunu anladım ben bu lafından.
bir rica; senin kanın çok değerli şuan tüm dünya için özellikle de vücudunda olmadığında. lütfen dünyaya bir iyilik yap ve geber kafirlerden daha alt bir mertebe olarak münafıkların cehennemi seni bekliyor.
görsel
Götüne türk mizragi kaçmış oç beyanı.
düzenli olarak ölüp ölüp dirilen bir sığırın açıklamasıdır. hurilere kavuşmayı çok istiyorsa demek her tarafa salça oluyor. hani şener şen diyordu ya kemal sunal için bir filmde " düşmanın gözü kör olsun bir vuramadı şu şabanı" diye buna da aynısı söylenebilir 7 düvel birleşti ama şu vahşileri bitiremedi bir türlü. bitirmedi desek daha doğru ya neyse..
Savaş çığırtkanlığı.
Tahrik.

Türkiye'yi savaşa çekmeye çalışan hareket.

Bu müptezelin hal durumu, fikri zikri, eylemi aşikar, ortada.

Savaş onurundan yoksun tanımsız bir oluşum.

Türk askerini övseydi yaptıklarını değiştirmezdi.

Şimdi kalkmış aşağılıyor. Değersiz fikrinin değeri yok. Kendi değersizliğinde yok olsun.

Onun hakaretiyle askerimizin değeri düşmeyecek. Fakat provakasyonuyla, tahrikiyle toplumumuz öfkelenebilir ve savaşın askerimizi harcayan hırs alevleri içinde buluruz kendimizi.

Son gelişmelerle zaten savaşın sınırına girip çıkıyoruz.

Bu lüzumsuz bela odağını aleni ve gizli destekleyen politikaları üreten politikacılarımız ilgilenip temizlesin.

"Çözüm" masasına pislikçe bilenler ve çoğaltanlar oturup "sıvamadan" temizlesin.

Vatan millet bunu bekliyor.

insanımızı askerimizi harcamadan bu belayı büyütenler, halkımıza bunu temizlemek konusunda borçludur.
https://youtu.be/v3VVvA6Gw68
Dünyanın en büyük orospu çocuğusun bağdadi.
Başlığı açanı eksilemek nedir?
adam doğru söylemiş.
Arap sıçmığı işte ne bekliyon, evrimlerini tamamlayamamış insansılar.
Sorun bu cümleyi sarfetmiş olmasından çok, bu rezilliği telaffuz etme gücünü ve cesaretini kimlerden almış olduğudur.
ne zaman kılıçdaroğlu'na bağlayacaklarını merak ettiğim sözüm ona birkaç öfkeli gencin açıklaması.
bu sözün söylendiği coğrafyada şimdi küçük çocuklar bozkurt işareti yapıyor.