tuvalet ve banyoya "bismillah" diyerek giren buradaki sufli ve sapık cinlerden korunmuş olur. banyoya idrar yapmak sakıncalıdır.
hepsinin amk. salaktırlar. bunlara iki kelam dizenler hepten sapmış zikkolardır.
ben bu güne kadar hiç besmele ile girmedim. cin min de görmedim yokturlar cinler varsa bile ya bizim gezegende değiller yada farklı boyuttalar.
Sufli (pis) cinlerdir. Çıplak şekilde insanı seyretmeyi severler. bazı cinler insanlara aşık olur ve peşine takılır. Evlenmesini istemez ve vesvese vererek aralarını bozar ve ayırır. Kısmet bağlanması denilen olay. onun için tuvalet ve banyoya besmele (bismillah diyerek) ile girilmelidir. Bu şekilde göremezler. Besmele bir nevi kilittir. Banyoya sakın işemeyin. Bulaşırlar.
Herhalde bana bunlar bulaştı dedirtendir. Vermeyeceksen tutma beni cin kardeş hep elizabet artık bıktırdı valla.
Tuvalet ve banyoda bir karartı, ışıkta bir kırılma gibi bir şey görürseniz ya da biri sizi gözetliyor gibi hissederseniz muhtemelen sizi izliyorlardır.

Bunu yapanlar sufli (pis, sapık) cinlerdir. Pis kokan pis yerleri severler.

Ek: besmele ile girin.
çocukken çok korkardım. geceleri tuvalete gidemezdim. idrarımı yaparken gelen titremeyi cinler dokunuyo sanırdım. korkunç.
bir takım cinsel deneyimlerdir.
Mahrem diye bir şey var çok ayıp.
Duasını okuyunca bişeycik olmaz.
görsel
kategori kategori ayrılıyorlar herhalde.