bugün

karamehmet'in elinden herhangi izahı olmayan sebeplerle alınıp türkiye varlık fonuna aktarılan ve akp'nin arka bahçesi haline gelen hırsız kuruluş. daha geçen ay bana "hiç kullanmadığım ve herhangi bir talebim olmadığı" halde kullandığım pakete 1 gb ek internet yükleyip 98 tl fatura yollayan bir kurumdur. bari o interneti kullansaydım canım yanmayacaktı.
çekim kalitesi diğer operatörlere göre çok çok yüksek ama fiyatıda ona göre değişiklik gösteriyor.
Yabancılara satıldığı için çok üzüldüğüm kuruluş.
Bunu bile savunacak olanın ise annesine selamlarımı iletirim.
kim ne derse desin şu anda operatörler arasındaki en kalitelisidir.

(bkz: kötünün iyisi)
abonelerini yolunacak kaz olarak gören uzak durulması gereken "harami" gsm operatörü. geçtiğimiz ay internet sözleşmesi yapmıştık bilgisayardan internet ayda 70 lira idi anlaşmamıza göre ve 12 ay kontratlı. ancak baktım bugün 203 tl fatura kesmişler. hemen aradım 532'yi bilgi aldım. vay efendim işte 130 tl sözleşme dışında paket eklenmiş, 70 tl paketimde buna eklenmiş 3 lira nereden çıktıysa artık toplamda 203 tl çıkmış. işiniz gücünüz vatandaşı kazıklamak dedim biraz çıkıştım. ama ne yapabilirim aboneliği sonlandırmamız halinde paketin geri kalanının ücretini (yani kalan 11 aylık ücreti) hiç kullanmasam bile ödemek durumundaymışım. gece gece lanet okudum, haram zıkkım ettim hakkımı ama çaresiz ödeyeceğim 203 tl. yani söyleyecek bir söz bulamıyorum. allah cezalarını versin ben hakkımı helal etmiyorum zaten şuan akp'nin kontrolünde. özetle yolunacak kaz arıyorlar aman niyetiniz varsa bile uzak durun bu turkcell denen beladan.
Öğrencilere göre değil cidden. Çok pahalı.
Deprem sebebiyle 1 GB internet 250 dakika ve 250 SMS hediye eden operatör. Evet.
gece 03:00 da fatura maili atan şirket. şaşmaz.
%40.7 pazar payına sahip gsm operatörü.
günde 1000 kez, gerçekten abartısız söylüyorum 1000 kez internetim kesiliyor.

Turkcell superonline müşteri hizmetlerine bağlandığımda internetimin mükemmel olduğunu söylüyorlar.

Devlet Turkcell aracılığıyla benden yaşadığım, deneyimlediğim hayatı reddedip kendi yalanlarına inanmamı bekliyor. Dünyanın en kötü internet hizmetine hayli yüksek bir fiyat ödüyoruz.

Sen beni yaktın, elime fırsat geçerse ben de seni yakarım devlet.
Dünyanın en kötü şirketi.

Sadece başarısız olduğunu söylemiyorum. Açık, seçik bir namussuzluk ve soygun örgütü bu orospu çocukları.

Açık açık söz verdikleri internetten çok daha kötü bir internet hizmeti sunup silah zoruyla paramızı alıyorlar.

Kahrol Turkcell. Kahrol Turkcell'e silahlı terörüyle arka çıkan t.c. Kahrolsun t.c.'ye zerre kadar merhamet gösteren herkes.
terör örgütüdür.

söz verdikleri hizmetin çok daha kötüsünü sunup sürekli paramı gaspediyorlar.

umarım t.c. ve turkcell'e zerre kadar faydası dokunan herkes sonsuz cehennem ile cezalandırılırlar.
en kazıkçı gsm şirketi. sırf yerel olduğu için bu kazığa katlananlar var. babamın şirketi değil bütçeme en uygun neyse onu kullanırım.
alay eder gibi 1 saat geçerli hediye internet veren operatör
görsel
turk turkey"in kısaltılmışı, cell ise ing. arama mahlasına gelir.
mağazalarını 17 mayısa kadar kapatmış firma.
iktidarın arka bahçesi olmuş firma.

https://www.google.com/ur...amp;ved=2ahUKEwjiyrPvm87w
görsel

Ayrıca yönetim kurulundaki afif demirkıran fetocu çıkmıştır
yönetim kurulu akp li kadroyla dolmuş, atatürk düşmanlaarına destek olan, iş bilmez yönetim ve çalışan kalitesinin düşmesiyle gün geçtikçe daha da çok kalitesi düşen bir kurumdur.

mecbur kalmadıkça kullanılmaması gereken operatördür.

hoş hükümet sağolsun ülkede doğru düzgün kurum kalmadı.
Ensarcell işte ne beklersin ki. Max fiyata minimum hizmet.

Superonline fiberide aynı şeydir.
mealen türkara.
en kazığı bu. sakın bulasmayin.
Pahalı ama kaliteli gsm operatörüdür. Superonline' ı kullanıyorum iyidir, Tv plus' ı hediye olarak verdiler o da eh işte, bir de 534'lü kontörlü hat aldım ama paketleri çok pahalı. 500 dk 100 sms 6gb internet 40 tl olur mu ya?
Çok saçma ve abuk subuk işe yaramayan hediyeler veriyor. Bir şey demeyeceğim.
yılda bir hattını ordan oraya taşıyanlara alerjisi olan operatör. internetten başvurursun. merkezdeki eleman bakar siciline. göçmen kuş olduğunu görüp verir simkartını kuryenete. verirken de alta not düşer süründürün diye. kuryenet sana çalışmadığı hafta sonu gelir ve teslim edilemedi notu düşüp zili bile çalmadan döner. bu kuryenet de ayrı bir yazı konusu. adamların belirttiği adrese gitmeyin boşuna öyle bir yer yoktur.
hediye interneti parayla veren firma.
görsel
hediye dediğin şey niye ücretli olur.