bugün

Eğer müsabaka olursa, Survivor'da yarışan Akın-yiğit-Hasan-duygu-hakan-mert gibi yarışmacılar müsabakayı keyifle seyredeceklerdir.
yanlış yolda bir arkadaşımızdır bence..
lakin mayk taysın, ne boksör ne de insan..
manyak, bildiğin manyak..
neyse gerçekleşse keşke sırf maç önünde biraları yığadım mideye..
Eğlenirim bence..
insanların eğlenmesi için düşünmüş. Tebrik edilir. Güzel eğleniriz biz de. Swh.
Survivor'da iken Hasan Baba'ya bile anca arkadan sallayabilen, Akın reis saldırdığında hafiften geri vites yapan bir hırbo, Mike Tyson'ı dövecek öyle mi ? Buna kargalar bile güler.
Hayal hayaldir efendim küçüklükten beri hayranıymış bir dövüş filmde de dövüşmeyi çok istermiş nesi var bunun? Turabiyi de sevmem ama insanların hayalleriyle dalga geçilmesinden de hoşlanmıyorum.
farenin dağa küsmesidir.
turabiyi striptiz direği niyetine kullanır. Muhtemelen.
yaşlanmış mike tyson ın millete maskara olmasıdır sanırım.

geçen yıl da sinan engin buna meydan okudu durdu.
Olursa, Turabinin isminin hakkını vereceği karşılaşma olur.
tuzlaspor'un barcelona ile maç yapmak istiyorum demesi ile eşdeğerdir.
Bir striptizcinin isteğidir.
Ulan canı sıkılan Mike tyson'a meydan okuyor.
kesinlikle desteklediğim istektir. tyson hayattan soğutsun şu kekoyu.
isteyenin bir yüzü yahu. Etsin bakalım ne yapacakmış.
Mike reiz 2 sene önce yaptığı testte sağ direkt yumruğu 320 KG basıyordu, bizim kulübümüzde değil öyle dövüşçü çıkması yaklaşması bile mümkün değildi diye iç çekerdik.

Turabiyi mayına oturtur Mike Tyson, survivordaki protein tozuyla beslenen farelere benzemez
Turabi denilen organizmanın boks sporundan bi haber olduğunu gösterir. tyson oğlum bu, adamın nakavtlarının çoğu yumruğun sıyırması ile olmuştur. yani yumruğunun tam isabet etmesine bile gerek kalmıyor. Burada tyson'ın yaşı önemli değil. power punch etkisini hâlâ koruyordur. olası maçta Turabi anca 3 ay sonra uyanır.
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)

Yine boş bir insan ve dikkat çekme çabası. Yazık.
turabi'nin gücünü küçümseyen geri zekalı embesilleri ortaya çıkarmıştır. birisi eski şampiyonsa, diğeri de ortalamanın epey üstünde bir dövüş sporcusu.

hapishaneler, vurduğunu yaralayan veya öldüren amatör boksörlerle dolu. turabi sizin gibi 6- 7 taneyi komaya sokar sırayla. kaçmayı, savunmayı bildiği için bir tane bile denk getiremezsiniz.
turabi nin ağzını burnunu kırıp eline verirse duamı alır mike abi.
bence turabi ağır depresyonda intihar etmek istiyor.
sinan enginden sonra cok da sasırılmaması gereken durum.
(bkz: ünlünün son sözleri)
(bkz: o mike buraya gelecek)
sanırsam oksijen yerine helyum çekmiştir.
zira tyson silker.
Şakir sen içme sapıtıyorsun.
Canını hiçe sayıyor.
ulan milleti dövüşüyüm diye kandırdın 1 milyonu sokak serseriliği yapararak indirdin, git ye paranı dolanma ortalıklarda, bırak mike Tysonu herhangi bir profesyonel dövüşçü bile o çırpı bacaklarını 30 saniyede eline verir, dövüşle birazcık ilgilenen biri senin o güçsüz bacaklarından dövüşçü olmadığını anlar.