bugün

+Yılmaz bu ne
- Odun ağam.
(bkz: bu sene de bekar gezelim)
Uludağ sözlükte takılacağına evlenme programına katılsan şimdiye çocuk seviyordun be adam.
Dediğim bazı lafları üstüne alınıp bana yürümüş, ne idüğü belirsiz, kavga çıkarmakla beslendiği belli insan. Halbuki comarlar harici kimseye bisi demedim. Sanirim kendini iyi bilen bir kişi, bu da güzel bir ozellik.
fenerbahceli bi kere. ceryani var.
Halen buralarda yazmakta olan sözlük fosili. Fakat kendisini görmek güzel oldu. Ölmediğini bilmek sevindirici.
Dip not : lookin de buralarda mı?
Bir çizgi filmdir. Swh.

Kusura bakılmasın; cahilliğimize ver.

görsel
--spoiler--

bak beyim, sana iki çift lafım var.koskoca adamsın.paran var, pulun var, herşeyin var.binlerce kişi çalışıyor emrinde.yakışır mı sana ekmekle oynamak.yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak.ama nasıl yakışmaz.sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saaddeti çok gören.anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor.ama ben boşuna konuşuyorum.sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum.hıh.sen büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi saim bey.sen mi büyüksün.hayır ben büyüğüm, ben.sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç.gözümde pul kadar bile değerin yok.ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiç birşey yapamayacaksın.yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi.çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız.bizler birbirimizi seviyoruz.biz bir aileyiz.biz güzel bir aileyiz.bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun.dokunma artık aileme.dokunma çocuklarıma.dokunma oğluma.dokunma gelinime.

--spoiler--

görsel
Kayalık yerlerde yetişen bir süs bitkisi.
apoapsisi yoktur.
mikrofona konus mikrofon elinde.
sözlüğün en hızlı reenkarne olan yazarıdır.
(bkz: true nun 110 kiloluk dişi bir su aygırı çıkması)
(bkz: true nun aslında kız olması)
(bkz: true nun bir ajan olması)
(bkz: true nun ekşi sözlükte yetkili olması)
çağla ve demet isimlerinin kendisini hatırlattığı yazar.

çağla ismine ve demet özdemir'e olan takıntısından dolayı.
Kpss'de üstün başarı elde edip atanması dileğiyle...
(#46652435)

anadolu çocuğu, yani kısaca aç.

özetle karı kıza aç. kardeşim sen zaten yemek istesen de yiyemiyorsun ki.
Cevap vermedim, olmadı. Sinirlenip cevap verdim, olmadı. iyice sinirlenip azarladım, yine olmadı. Donuzladım, hâlâ entrylerimi açık oyluyor.
N'olur, yapma.

T: Pişkin, eli nasırlı, fikri de zikri de bir yuzır.
Istanbul depremine şehir efsanesi diyen yazardır
Bunu yazdığım anda bile deprem olabilir
O yüzden bu kadar rahat olmasın.
Antipatik bir panpa. Bir de fenerbahçe fanatiği. Sevmem.
g.tü başı ayrı oynayan yazdığının arkasında duramayıp girdisini silip duran tipitipin tekidir şüphesiz..
Adamın dibi olan yazardır.
görsel
ses tonum şekil önümden çekil diyor teyze.

hoş geldin true cum hiç özlemedik.
Ne anlatmak istedi acaba..
çaylaklık yaramış akıllanmış biraz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar