Ayol tüm kızların merak ettiği en sert yeridir. Ama merak etmeyin Bende zamanında çok merak ettim sizin için araştırdım ve buldum. Öyle korkulacak bir şey değilmiş meğer. Ele avuca sığacak kadar küçük ama bir o kadar da sert organ. Kendisine O kadar yazıyorum, o kadar başlık açıyorum ama bir pas bile vermiyor taş kalpli!! . Evet bildiniz, en sert yeri kalbi. Taş taş..Başka sert yerleri de varda 3 saniye filan sürüyor sjsjsj. Neyse o konulara girmeyelim ayıb.
Halbuki nihavend öylemi? Çok eski zamanlardan beri sevişiyoruz kendisiyle, her yazdığımda sevgisini esirgemiyor yumuşak kalpli adam. Bu arada sevişiyoruz dediysek tanışıyoruz manasında, eski Türk filmlerinde öyle derler ya bizimkisi de o hesap. Böyle gerizekalıya anlatır gibi anlatıyorum ki sonra hakkımızda 'aa duydun mu erkek erkeğe sevişiyorlarmış bunlar' demeyin.. Şaka şaka kadınım ben * bazende bu şekilde erkekmiş gibi bir hava yaratıyorum, sözlükteki uyanık olduğunu sanan bazı aklı uzunlar hemen 'gördünmü erkekmiş işte ben size demiştim' diyerek aklı sıra sözlüğe ne kadar bilgiç olduğunu anlatmaya çalışıyor. Hayır be adamım, senin birşey bulduğun yada bildiğin yok! Sadece senin sazan olduğunu ortaya çıkardım o kadar.
Neyse anam..
Konu True nin en sert yerinden girdi arada nihavend kaynadı sözlükte uyanık olduğunu zannedenlerden çıktı ayol. Öptüm by.
Bunu yazan cokameliniz. imza كوشاميل
o duvar gibi oluyor bazen haklısın.
sözlükte 2-3 hesap var ne olduklarını bir türlü çözemedim.
true'nin uzun menzilli borusudur. evet...
(bkz: TR)

türk atalarımızdan aldığı genleri taş gibi olabilir.
Popişkosu. ihihihihi!

Tayyib istifa ayol?!?!?!!?
kaburga kemikleridir herhalde başka neresi olacak ki?