Az önce farkına vardım benden başka sinyal veren yok. Kendimi yalnız ve dışlanmış hissettim.
Ehliyeti yeni almıştır.
Acemi ve yeni sürücüdür. Kaşarlanmaya başlamış şoförler sinyal minyal vermez. Sinyal gereksizdir.
Yobazdır.
sinyal vermedigi icin kameralara yakalanip ceza yemistir.
O tatlı çubuğun anlam ve önemini bilen tiptir.

Sinyal vermeyenler o çubuğu neyde kullanıyorlarsa aynen devam.
Acemilikle falan alakasi yoktur.

Yillardir trafikteyim her daim sinyal kullanirim.

Acemi diyen davarlar, sinyal vermedigi icin bircok olumlu ve yaralanmali trafik kazalari oluyor bu ulkede.

Gerci bu ulkede bir sey olmaz yeaa zihniyeti oldugu icin acemidir bunlar diyenlerin basina bir gun kaza gelirse yine bir sey olmaz yeaa desinler.
benim. sinyal vermeyenede küfür ederim.

40 tane mühendis o sinyali boşuna yapmamış amk.
Canını sever.
süper şofördür. Kazaların yüzde 25 i bu sinyal vermemekten oluyor. Biz az daha beton mikserine giriyorduk sırf karşıdaki sinyal vermedi diye. Onun için tali yoldan bile vermek gerekiyor.
Kazaya mahal vermeyi azaltır.
ben. geçen gün yolda giden tek adamken sinyal verip şerit değiştirdim, sonra kendime "ulan iyice almanlaştın, etrafta hiç kimse yok niye sinyal veriyosun dallama?" dedim, sonraki şerit değiştirme hareketimi sinyal vermeden yaptım, çok garibime gitti.

bizi de böyle koşullandırmışlar.
Almanya’da bolca bulunur.
trafikte, kim sinyal vermeden gidiş yönünü değiştirirse, yedi ceddine rahmet okuma moduna geçilebilir.
sinyal vermenin, araç kullanmayı ilk öğrenenler için kullanılan bir seçenek olmadığını, kurallar için olduğunu bilen bilinçli bir tiptir.
sinyal vermeyip cart diye dönenelerin (bunlar özellikle doblolar oluyo) annelerini, babalarını, dayı, yenge, hala alayını yad ediyorum haberiniz olsun.
Çevresine ve başkaları'nın hayatlarına saygı gösteren trafik kurallarını uygulayan saygın bir bireydir. Bunlara Türkiye'de çok rastlanmaz.
Kazaya sebebiyet vermeyen tiptir.