Kim olduğunu merak ettiğim bi anda fenomen olmuş bir esnafdır. Deneyen varsa bi aydınlatabilir mi nedir onu fenomen yapan?
Azmini ve başarısını takdir etmekle birlikte her götü boklu youtuberın kendisiyle vlog çekmesinden dolayı da tiksindiğim herif.
kalp damarlarini tereyagi ve eşşek eti sucuk ile tikayan uber tostcu.

sanki babasının tereyagi ve sucuk fabrikasi var o derece bol koyuyor malzemeyi.

dayiyor enayilere tostu, dayiyor tostu..
Ekmegin icine her boku koyup tost yaptim diyen sahis. Degisik degisik isimler koyuyo bide atom nukleer falan.
(bkz: cahil)
Baklavalı tost yapılması istenen tostçu.
nusret gibi baharat, fıstık ve tuz dökmeye çalışan ama beceremeyen biri.
youtube ana sayfamı ele geçiren abimiz. ne videolarını izliyorum, ne yorum yapıyorum en temizi.
Afacan louie'ye benzeyen kişi
görsel
görsel
Gecenin bu saatinde zaten dertliyim tost falan demeyin bi durun aga hafiften acıkmışım galiba.
gece gece bana evde tost yaptırtmıştır kendisi. Videolarına bakınca insan acıkmıyor değil.
artık daha çok tostçu error.
O yoğunlukta yada temsili olmayan birebir videolarına baktığımda, yazar kasa fişi kesmeyip, akşam neresiyle gün sonu raporu aldığını merak ettiğim tostçudur.

(bkz: sinek)
hakkında bu kadar entry girilince yeni mekan mi açmış dedirtti.
Tostçu erol kim amk ? 185 tane entry girilmiş. Şoklar moklar.
internetimi bunları izleyerek bitiriyorum Allah akıl fikir versin bana.
tostcu mehmet iken daha iyiydi sanki kendisi. az da olsa "nasıl daha iyi tost yapılır" sorusunun cevabını veriyordu. sonra kaçınılmaz ünlenme gelince şov amaçlı videolara geçti. yavaştan da hater'ları pörtlemeye başladı. böyle analiz kasınca gaza geldim lan ne bileyim.
tost'a yumurta mı konur amına koyayım ? dedirten adamdır.
izlerken iştah açma etkisi yapan bir abimiz. Atom tost videosu çok tutmuştur.
internetin hayatımıza soktuğu 31273091280931 gereksizden biridir.

kendisi ekmeğindedir eyvallah. kendisini kullanıp youtube'da video kasanlar da ekmeğinde. haydi onlara da eyvallah da. hangi gereksiz kesim tost yapan birisini meşhur edecek derecede fazla izler orasını anlamak zor işte.
YouTube da bunun gibi içi boş kanallar bir kaç viral reklam ile binlerce aboneye ulaşmasına sinir oluyorum.

Yok korkun ışıldak yok harunabiGF gibi videoları milletle taşşak geçip abone kasıyo ibneler üstelik izleyicilerinin çoğu daha çocuk.
mobil randevu sistemine geçiyormuş.

http://www.milliyet.com.t...-randevu-ekonomi-2403091/
Nusreti elbet bir gün yenecektir.
Gecen gun arkim fotosunu atti yemin ederim dukkanin onunde 100 kisi vardi. Yuh dedim ya ne bu kim bu adam.
Amk bu nası bir algı yönetimi ya yaptıği sey tost ulan. Kapıda kuyruk oluyor abi. Zanaat yok bisey yok mevcut malzemeleri ekmege dizip tost makinasina basiyor adam. Antepe gidip tostcu erol yiyen var. Mal misiniz amk ya git imam cagdasa katmerciye falan zıkkımlan. Koyun gibi milletiz abi ya başka bir açıklaması yokm yukarida bir arkadaş insanlarin bir bucuk saat bekledigimi yazmiş gerizekalilik bu iste abi.