bugün

hayır gelmez. işe girmek için her kapıyı tırmalar ,40 takla atar ,işi kaptıktan sonra kendine iş yaptırmak için neredeyse 40 takla atılır.
Kızkaçıranla ne olur kim bilir..
bir türlü başaramadığımdır. o kadar adam soktuk araya yok arkadaş olmadı bi türlü.
tc anayasası ve eşitlik ilkesi ile maytap geçiyordur.
Bir ömür boyu haram yemeyi kabullenmiş insandır.
Başkasının hakkettiği bir yere geldiği için bir ömür boyu aldığı para haramdır. Ama bizim ne solcularımız, nede sağcılarımız asla bunu yapmazlar! Hele hele gülen cemaati hiç yapmamıştır! Böylesine dürüst ve hak yemez bir toplumda yaşamak insana güven veriyor!
Aldığı para haramdır.
Aldığı para haramdır.
akp döneminde memur olanların yaklaşık %90'ı.
Soruları çalmış insan olabilir.

Bizde ak partiliyiz ama memur değiliz kardeşim nasıl oluyor lan bu. Sülalem ak partili ama hiç kimse memur değil.
kpssden 91 aldım, 4 kere kaymakamlıktan elendim, bir ton sınavın mülakatından elendim çünkü torpilim yoktu. mevcut işime 10 yıl önce başladım ve torpilim vardı. torpilsiz aldılar da biz mi olmadık? sınavları geçtik almadılar. kazandığım para sonuna kadar helaldir. zira ben işimi layıkıyla yapan bir devlet memuruyum.
Hakkımı yiyen insanlar bütünü! Yatacak yerleri yok.
Torpil yapan da yaptıranda suçludur, ben onların varya hıaaaamına....
Kesinlikle kul hakkına girmiştir öbür dünyada zaten Allaha hesap verecektir kimsenin kuşkusu olmasın gençler.
Günaha girer.
herkesçe çok kötü bir şeydir ama fırsatı bulunsa hemen hemen herkesçe yapılacak bir şeydir. bu da bizim iki yüzlülüğümüzü gösterir.
Hayata dair bir beklentisi yoktur sadece masa başında koltuğuna kıçını yayıp ay sonu gelen parasını beklemektedir.
Az önce bir arkadaşımın belediyeye mühendis olarak girdiğini gördükten sonra iyice canımı sıkmıştır.

Bu arkadaşımın öz amcası da ak partiden milletvekili..
Yeğenini belediyeye sokması zor olmamış.
O memuriyete göre değişir.

Mesela birisi ancak torpille vkhi(düz memur dediğimiz en vasıfsız memur sınıfı/age of empires daki köylü) olabilmişse onun ben kafasının tasını skeyim...

lakin meslek mensubı memurluklar için torpil kullanmış ise uyanıktır, helal olsun derim...
Kul hakkı yemiştir.

Fitil fitil burnundan gelecektir.
şerefsiz bir insandır.
Aynen öyle.
Bakın size ne diyorum artık yeni yetişen gençler sınava girmeden torpil bulmaya çalışıyorlar. Bu kadar fena işler dönüyor böyle mecralarda. Ne kadar dayın varsa o kadar önün açık. milleti bu hallere düşürenler utansın. Yazık çok yazık.
https://tele1.com.tr/yols...birincisi-secildi-172575/

Bu raporları gördükten sonra şaşırtmayan insandır. Artık neredeyse bir yerlere gelebilmek için torpil ön koşullardan biri oldu.
ailesine ömür boyu haram yedirecek insandır.