Referrandum da yüzde 72 evet veren yerin ürünü almayın ben almam batsın.
Aklara para kazandırmak .
kaliteli ürünleri olan bir marka. kullanmaya devam edeceğim.
Referandum da evet veren şehrin ürünü asla almam batsınlar.
Banada' nın bitterli olanı efsanedir.
Nutella' ya taş çıkarır lezzettedir.
Deneyin derim.
Favorimo keki favorim değildir, Gofretleri favorimdir. Bisküvisi de favorim değildir ama zorla yediriyorlar. Sanırım tsk ile bir anlaşma yapmış kendisi askerin gofreti torkudan artık. Keşke keki torkudan olmasaydı. Favorimo favori olmayı bırak yenecek bir kek değil çünkü. Otobüste verseler soverdim. Askerde verdiklerinde sövemiyorum. Şaka şaka sövüyorum ama komutanların haberi olmuyor. Çünkü devletin verdiği yemeği yememek bile suçmuş.
Biz yemek yemeyeceğimiz zaman bile o yemek sırasını bekleyip yemekhanenin ön kapısından girip arka kapısından çıkıyorduk.
Zaten aradan beş dakka geçmeden de yemek yiyenler çıkıyordu ehehe. Çünkü hemen bitiyo:)
miniki isimli ürünü milka'nın milkinis'ine bin basar. üstelik fiyat olarak da daha ekonomik.
yılların eti ülker firmasını saksıya fesleğen gibi oturtan firma. buradan kendilerini tebrik ediyorum.
Bir Türk markasıdır. Her zaman destekçisiyimdir. Nutella, banada'ya kurban olsundur.

Bi aralar da bu ürününün hastasıydım.
görsel
çokokreminin içinde palm yağı olmadığı yalan üzerini okursanız görürsünüz .
referandumda evet diyen yerin ürünü asla almam.
Yerli ve millidir. Desteklenmeli. Evet.
Tamamen doğal ürünlerle sağlıklı beslenme yaratan bir firma
Yakında tamamen özelleştirilir veya satılıp önü kesilir.
Sonra dayarlar glikozu millete.
yeni bir gazlı içecek çıkarmış olan yerli firma.
çıkardığı gazlı içeceğin adı neydi acaba... *

edit: içeceğin ismi no on'imiş. ayrıca (bkz: torku no on) *
Ya benim marka olarak sevdiğim hatta tavsiye ettiğim bir gıda markasıdır. Torku her türlü yenir.
görsel
torku şekermi torku peynirmi torku çikolatalı sütmü.
torku şekermi torku peynirmi torku çikolatalı sütmü.
Çok fazla gıdasını tüketmediğim firma.

Bu da bir gün kapanacak.
Sucuğundan sütüne limonatasından gofretine nerdeyse her ürününü severek tükettiğim marka. Muadillerine göre kezzetini ve kalitesini belli ediyor.
Yeni kabe esintili çamaşır deterjanı harikadır. Motor yağı lekesini bile çıkarıyor.
40 yıllık türkiye ve dünya markalarını yerle bir eden çikolata bisküvi entegre fabrikası. adamlar ülker ve etiyi ütü paket yaptılar hele banana ürünü first class..
muhakkak first class olan markadır. süt küvetinde kıllı abilerimiz duş aldı onun tadı var her şeyden önce.
Recep Konuktan kurtulma mucizesini gösterebilmiş firmadır. Geçmiş olsun.
torkun torktan başka dostu yoktur...