bugün

Dubai'ye gitmeye razılarmış. Gitsinler efendim. Gitsinler de hizmet nedir görsünler. Her biri en az 5 dil bilen güleryüzlü çalışanlarla tanışsınlar Emirates'te. Bize 7 saatlik direkt uçuşu zehir ettikleri gibi bir de yurtdışında bile grev yapmadan mağdur etmeyi becerebiliyorlar.
polis jopunu ve biber gazını yedikten sonra karakola alınıp sağlam bir dayak yedikten sonra rahatlayacak çalışandır.
Haklarını isteyen çalışanlardır. Grev de bir haktır. Orospu çocukluğu yaparak onların bu davranışını yargılamak sözlük yazarlarına düşmez. Grev yapanın haksız olduğu bir ülkede bana adaletten bahsetmeyin.
Bir grevi yargılamayı orospu çocukluğu sayanların , bu eleştiriyi de yargılayarak kendi orospu çocukluğunu ifşa ettiği grev olmuştur. Sözüm meclisten dışarı.
iş, çiftliklerinde oturanlara,yalılarda altından musluklar olanlara,500 milyona alınan eşarplara,gemiciklere geldimi sesi çıkmayan yavşakların karşı çıktığı grevdir. aç gibi bekliyorlar yalakalar bana da bir paket kömür bir paket makarna gelir mi diye.