bugün

saatleri bok gibi ve bence marka değerini de düşürüyor.
onun dışıdna hayvan gibi iyi
abd de tişörtü falan 12 dolar. bizde 900 lira ama. kıçırık penye bide. buna vereceğim paranın üstüne 1000 lira daha koyup gidip tom ford falan alıyorum.
Türkiyeye getirdikleri ürünler kekolara hitap ediyor.
En tarz ürünleri abdde türkiyeye dar paça dar gömlek falan getiriyor. Kalitesine lafım yok çok kaliteli giyim ürünleri.
Adana’da ürünlerine ulaşamadığım marka çünkü ziyapaşadaki mağazası kapanmış dün realdeki mağazasına gittim o da tadilata alınmış heralde veya kapanmış tam öğrenemedim.

T: parasının hakkını veren kaliteli marka.
bir hugo boss değildir. pek kaliteli değil çünkü. ama kaliteli ürünleri mevcut.
Parasının hakkını veren kaliteli bir marka.
petersburgda bir mağazasına girdim daha sonra artistik bir patinaj hareketiyle geri çıktım. bizim ülkede daha ucuz.
kazakları hariç ürünleri dayanıklı değildir.

bir de bu vb markaların kol saatlerini alan değişikler var ki, onlara yorum yapılmaz.
Üst düzey marka fakat gereksiz pahalı.

Ben lcw i daha çok beğeniyorum :p
Tişörtleri gerçekten kalitesiz.
Naomi kotlarını severek yıllarca kullandım. Eskimedi, rengi ilk aldığım günkü gibi. Gerçekten çok kaliteli pantolonları.

omuz çantası da aynı şekilde, soyulma ya da renk atma yapmadı. Uzun süredir duruyor sapasağlam.

Ayakkabılarını almadım hiç ama bu kış yağmur botlarından almak istiyorum kendime göre bulur isem. Ondan da aynı randımanı alacağımı düşünüyorum.

T: kaliteli ürünler üreten marka.
pyd'li teröristlerin üzerinde görülen amerikan markası.

https://syria.liveuamap.c...cture-ypj-rocket-launcher
15 yıl önce de pantolonları 300 liraydi, şimdi de 300 lira. ilginç.
Yağmur çizmeleri çok hoş olan marka.

görsel

görsel
amerika'da zenciler giyiyormuş... eh be..
Amerika birleşik Devletleri'nde fakirlerin aldığı marka.abd'Nin fakiri ülkemizde zengin kesime denk geldiği için buralarda kaliteli marka olarak biliniyor.
kalitelidir, özelliklede kazakları.
zoolander 2 filminde konuk oyuncu olarak biraz görünmüştür.
http://www.flo.com.tr/Tom...0-Mavi-Erkek-Sneaker.html şu ayakkabı nasıl lan oylayın bakayım.
Muhteşem kaliteli kotlari vardır.

senelerce giyin, yikatin bana misin demez kotlar.

iyi para verirsiniz ama eskitip eskitip kenara atip yenisini aldiginiz pantolonlara verdiginiz paralari toplasaniz 3 tane tommy hilfiger kotu eder.

iyisi mi bir kereligine paraniza kıyın, uzun sure kaliteli kot giyin.

Herkes lacivert veya siyah kot giyiyor bu standarttır zaten. O yuzden surekli aynisini giydiginiz de düşünülmez korkmayın.
Antalya terra city mağazası hem fiyatlar açısından hem hizmet açısından başarılıdır.

Tabii bir outlet olamaz ama iyidir yine de.
Gereksiz Pahalı kalitesiz marka. Özellikle ayakkabıları.
plaj terliğim var. geçen yaz orospu çocuğunun teki dolphin'de izmarit söndürmüş terliğimin üstünde. alıp gitse bu kadar üzülmezdim.
Fahiş fiyat olayı son dönemde gördüğüm kadarıyla yalan olan, gömlekleri tam olarak bir sakson için diktiklerinden vücut şekli daha değişik bir türkseniz spor yapmadan giydiğinizde özellikle ceket de yoksa biraz abuk gözüken marka.

Geçen gittim birine yok illa senin omuzlar geniş o olmaz sana diyerek bir beden büyüğünü verdiler gömleğin. Sonra günlerce uğraştım uydurmak için üstüme.
(bkz: fakirlik belirten detaylar)
güncel Önemli Başlıklar