bugün

Yahuşuklu bir abimiz oyunculuğu da gayet iyidir Venom'da da gayet iyi iş çıkardığını umuyorum (filmi daha ızlemedim).
15 Eylül 1977 tarihinde ingiltere, Londra, Hammersmith’da ressam bir anne ve yazar bir babanın çocuğu olarak doğmuştur. Tam adı Edward Thomas Hardy’dir.

görsel
Sakalını kesince sikime benzeyen oyuncu.
Bir anda öyle bir yükselişe geçmiştir ki Leonardo'yu bile sollamıştır. Absürd rollerin bir numaralı adayıdır, bir aralar Jared Leto'ydu o da düşüşte şu sıralar. Ah bir Tarantino farkına varsa şu adamın...
görsel
Normal insanlar dahi ekranda olduklarından büyük götünüyorlar. Sinema sektöründe nasıl görüneceğiniz tamamen yönetmenin elinde. Yani keramet tom hardy'de değil.
bebeksi bir yüzü olduğu için beğenmediğim oyuncu. hertarafın mad olsa ne olur be max.
görsel
görsel
Cockney aksanını sevdiğim hammersmith'in gülü.

Batı londra'dan çıkan ender kaliteli insanlardan.
Bir iki istisna dışında kayda değer filmlerinin hepsini izledim ama nedense en çok etkileyen kardeşi ile kapıştığı mma filmi oldu.

(bkz: warrior)
The Vulcan Reporter'ın haberine göre yeni James Bond kendisi olacak. Yıllardır bu anı bekliyorum umarım gerçekleşir. Günümüzde bu adamdan iyi Bond olabilecek kimse yok. Diğer Bondların aksine kendisinde hayvan gibi de oyunculuk var, karizma desen ilah seviyesinde, ingiliz desen ingiliz daha ne olsun?
Taboo dizisi öven arkadaşlar...siz manyak mısınız?
Dizide bir enseste övgü var adeta.

Sapik bu adam.
Sevenin aklına...iim.
ibne değilimden sonrasını okumadım.

ingiliz sinema oyuncusu.
iyi bir oyuncudur. venomdaki performansı ortalamadır.
ingiliz asıllı Amerikalı oyuncu. boyu 1.75 ama filmlerde çok daha uzun duruyor. yamuk dişlerine rağmen acayip çekici bir gülümsemesi var. parti kursun oy verelim.
boyu 1.70 civarı bir şey bu adamın amk nasıl ölüp bitiyorlar yabancı ve ünlü olunca. ünsüz + türk olsaydı kezbanlar kısa diye yüzüne bile bakmazdı.
Benim eski manitanin bire bir kopyası.

Tom hardyler de terk edilir.

Yedik, içtik bitti.

Next!
Adam ölse bu kadar entry girilmezdi lan, ne derdiniz var şu adamcağızla.
Yahu bir insana motosiklet bu kadar mı yakışır :D

https://youtube.com/shorts/aIjB1nPzz2k?feature=share
film karakteri gibi bir isme sahip.
döveriz lan biz bunu burda.
Bak bir bu herif, bir de jason momoa.
Her kadının hayalini süsler. Ben de dahil ihihihiihhi
Bu adama bakınca bütün günahlarımın silindiğini hissediyorum.
görsel
Tom hardy:pekii.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar