bugün

Bjkliler bu adamı nasıl çekiyorlar pes. Sıfır katkı, hayalet, zarardan başka katkısı yok.
top tekniği çok yüksek ama oyun zekası yok. olsa alman milli takımında oynardı zaten.
görsel

Hala 4 sene önce liverpool a attığı golün ekmeğini yiyen adamdan şaşırtmayan yorum. Sanki real madrid oynadığı takım. Milletin de işi gücü yok size bileniyor. Orta alanda 2 top yapamıyoruz demiyor da haspam.
her hafta biraz daha yerlerde sürünen, bundan daha kötüsü olamaz sözünü yanlış çıkartan ve izleyenleri de çileden çıkartan futbolcu.
Çok iyi bir orta saha oyuncusu olmasına rağmen Şenol güneş tarafından ısrarla küstürülmeye çalışılıyordu. Başarılı da oldu Şenol hoca.

Şahsen Galatasaray'da görmeyi istediğim oyuncuların başında geliyor kendisi.
Come to Galatasaray mr. Arslan.
Kadrodışı kalmamasının sebebi tff ye şikayet etmesi değil ki öyle bir şey yok.

Sebebi rizespor maçının devre arasında yemek yerken şenol güneş e yakalanmadı ve o sırada geçen dialog.
alacakları sebebiyle TFF'ye başvurduğu için kadro dışı bırakılmış.
Alacaklarının ödenmemesi sebebiyle tff’ye başvuran ve bu nedenle kadro dışı bırakılan futbolcu.

Bir yandan icraya verilen bir beşiktaş, diğer taraftan futbolcuları tarafından tff’ye şikayet edilen beşiktaş.

Soran olursa fikret başkan riva’yı aldı dersiniz.

Üzücü.
an itibariyle disiplinsiz davranışları sebebiyle süresiz kadro dışı bırakılmıştır.
keyfi yerinde değilse keyfini yerine getirecek yere gidebilir..

benim için mahsuru yok..

çok kötü oynuyor zaten.. oğuzhanla beraber giderse kayıp seneyi bir revizyon yılına çevirebiliriz bir ihtimal..
sezon başında "seni oynatmayacağım" denilen. adam akıllı süre alamamış bir futbolcuyu, parası ödenmemesi yüzündün şikayet ettiğinden dolayı günah keçisi ilan edilmiş futbolcu.

başakşehir maçında dürüm mü yemiş, etli pilav mı kaşıklamış ne yapmışsa yapmış. aradan 11 gün geçmiş 11 gün yeni mi aklınız başınıza geldi? sonuçlar kötü gittiğinde, takım kendi sahasında küme düşmemeye oynayan rakibinin kalesine gidemeyince mi, yönetime tepki gelince mi suçlu aramaya başlayıp 11 gün önceki olayı bahane ettiniz?

şu takımın böyle oynamasında en azı payı olanı kadro dışı bıraktınız. tolgay'dan önce kadro dışı bırakılacak; oğuzhan, babel, larin var.

6 sene oldu.
senin süren doldu...
kaliteli topçu. galatasaraya gelirse çok iş yapar.
Eğer Başakşehir maçında o dürümü yemeseydin belki de Şenol Güneş Dorukhanı hâlâ yedek bekletiyor olurdu.

teşekkürler Tolgay Arslan. @arslantolgay18
10 numara mevkisinde oynayabilir ancak. 6 ve 8 pozisyonunda oynatırsan verim alamazsın.
40 kere söyledim ama dinletemedim...
Fenerbahçe’ye geleceği söylenen çöp. inşallah gelmez. Evet.
Serkan Reçber: “Tolgay Arslan, Galatasaray’dan gelen teklifi ‘Fenerbahçe’ye gitmek istiyorum’ diyerek reddetti.”(TRT Spor)
şener özbayraklı + para karşılığında fenerbahçenin beşiktaştan transfer etmeye çalıştığı futbolcu.
gelirse gelsin gelmezse de gelmesin. öyle bir futbolcu.
iyi futbolcu, kötü profesyonel.
fenerbahçeye hayırlı olsun. alın başınıza çalın amına koduklarım.
görsel
Yukardakiler birbirinin feyki aloo mod yok mu burada ?
sonunda geldin be çocuk. bizim için çok büyük kazanç.
3 milyon € karşılığında Fenerbahçe’ye gelen futbolcu.