bugün

Başın sağolsun adam gibi adam. Allah sabır versin. Mekanı cennet olsun.
Adam gibi adam olmasında büyük katkı sahibi olduğunu düşündüğüm annesini kaybetmiş olan futbolcu. Allah rahmet eylesin...
zamanında hasta kadına küfür eden pislikleri allaha havale ediyorum.
hayırlı bir evlat yetiştirmiş allah razı ve rahmeti üzerine olsun.
Başı sağolsun.
haberi aldıktan sonra büyük üzüntü yaşadım gerçekten başın sağolsun büyük kaptan.
başı sağ olsun milli eldivenin. allah yardımcın olsun.
allah sabır versin hayattaki en büyük acılardan birini yaşamış. anneciğinin mekanı cennet olsun.

şimdi burda küfür mevzusuna gelinecek eminim. hasta ve ölmüş bir anneye edilen küfrün ne kadar insanlık dışı olduğu vs. söylenecek. peki kardeşim ölmemiş ve hasta olmayan annelere edilen küfürler ondan daha mı değersiz ve insanlığa sığıyor..
her kim ve her ne rengin taraftarı olursa olsun burda fanatiklikten gözü dönüp birbirinin annesine akla hayale sığmayacak küfürler ediliyor değer mi yahu değer mi?
allah rahmet eylesin melek hanım'a, başın sağolsun tolga zengin.
Annesi hakk'ın rahmetine kavuşmuş kişi. Allah sabır versin. Mekanını cennet etsin.

Ne mutlu türk futboluna adam gibi adam yetiştirmiş.
Annesine rahmet, tolga ve ailesine sabır versin allah.
(bkz: Başın sağolsun tolga zengin)
annesini kaybetmiş kardeşimiz, allah annesinin taksiratını affetsin, tolga'ya sabır ve metanet versin.
Vefatın rengi olmaz. Sarısı kırmızısı bordosu olmaz. Küfür edenlerin hayatı kararması dileği ile başın sağ olsun tolga zengin.
annesi melek zengin'i kaybetmiştir.

başımız sağ olsun.
başın sağ olsun dileklerimizi sunduğumuz beşiktaş'ımın son zamanlarda gelmiş en iyi kalecisidir. tolga'ya sabır sevgili annesine de rahmet diliyorum.
annesini kaybetmiş, duydum çok üzüldüm. kolay bir durum değil, allah kimseye yaşatmasın.
annesinin mekanı cennet olsun...
Kolu kanadı kırılmıştır tolga nın. Karşılıksız seveni ayrılmış ondan. Allah sabır versın. Annesinin mekanı cennet olsun. Allah günahlarını affetsin.
bu acıyı tarif etmeye kelimeler yetmez. allah sabır versin kaptan.
annesi vefat etmis, allah rahmet eylesin.
başın sağolsun kalecimiz.
şimdi biz bu adam gibi adam için üzülüyoruz. derler ki ünlü diye yapıyorsunuz. ben insanoğlunun ne kadar orospu çocuğu olduğunu paul walker'da anladım.

Allah rahmet eylesin kaptan mekanı cennet olsun.
başın sağolsun. milli eldiven. beşitaşımızın güven veren kalecisi. annesine allah'tan rahmet diliyorum. cidden çok üzüldüm. annesine de bir teşekkürü borç biliriz. hayırlı bir evlat yetiştirdiği için.
kalbinin güzelliği yüzüne yansımış güzel insan başın sağolsun.
Aslen Gümüşhaneli olup, Çoğu futbolseverin sempatisini kazanmış adam gibi adam.
başın sağ olsun, seni böyle karakterli yetiştiren annemim mekani cennettir.