bugün

Beyaz show da şarkı söylemiş oyuncu. şarkıyı gökhan dan dinlemedim ama tolga sarıtaş ın içine sıçmış olduğu aşikar.
Sesi güzel diye kim gazlamışsa bunu rezil etmek için galiba. Evet.
sesi kendisi kadar tatlı olmayan oyuncu.
Şarkı söylemese iyi çocuk aslında ^^ .
şimdi çıtayı yükselten erkeklerden bu da. gülüşüyle tabi. (bkz: güneşin kızlarının aşık olduğu çocuklardan haluğun oğlu alinin gülüşü)
Zor şarkı seçmese iyi çocuk aslında. Çok pesten söyledi, detone oldu.
Olsun, bunlar iyi bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Oyunculuğu iyi,mütevazi,bir ses sanatçısı olmadığını düşünürsek eğer sesi gayet iyi.Gözler zaten ateş ediyo.Valla helal sarıbaş,mavigöz
bu çocuk atatürk'ü oynamalı biraz yaşlanınca biraz andırıyor sanki yüzü...
https://www.youtube.com/watch?v=J9Y1YBl34bk

Bu şarkıyı her dinlediğimde aklıma gelen yetenekli ve yakışıklı oyuncu. beni tanrıya inandırdın beeeaa.
Muhtesem yuzyildaki cihangir bizim mavis mi simdi?
Ya birsey var bu cocukta anlamadigim.ust bedeni alt bedeninden iri,dikkat eden oldu mu bilmem gozlere bakmaktan.gulmeyince daha yakisikli bir de.hep uzgun olsun hep dertlensin deryalara dalsin.oyle daha iyi.
birinin artık ciddi ciddi şarkı söylememesi gerektiğini söylemesi gereken oyuncu.
keşke şarkı söylemese. yani mecbur degil aslında. yazık, buna kızıp bağıştan vazgeçen olmaz inşallah.
kaledeki yalnızlık filmindeki oyunculuğu zaten gelecek vaadeden ve potansiyelini harcamadan başarılı dizilerle kariyerine devam eden başarılı oyuncu.

ben inanıyorum ileride daha iyi işlere el atıcak çünkü oyunculuğu iyi nerede sarı feyyaz? nerede şehzade cihangir? ve nerede ali mertoğlu? farklı karakterleri canlandırmakta sıkıntı çekmiyor. bu arada kesinlikle yaşından 2-3 yaş genç gösteriyor.
gunesin kizlari son bolumunde selini reklam cekmekten caydirmak icin uğraştığı ve kabadayı taklidi yaptigi yerlerde aha dedim,bu cocugu eskiya dunya bla bla dizisine cakirin kardesi sari roluyle alsinlar is bu dizi bitince.ki dizinin sonu cok uzak degil.

boyle farkli bir rolu de gayet iyi kotaracagi tartismaya kapali,cunku net.
Oyunculuk, ses, yakışıklılık falan hepsi yerli yerinde. Boyuna da posuna da bin maşallah!
hakkinda neden bu kadar az entry girildiğini anlamadiğim, baya baya iyi oyuncu. gözlerinin mavisi güzel tamam ama bakişlar daha güzel. gülünce kediye benziyo biraz ama yakişikli da kendisi. takipçisiyiz efendim, sinema filmi de bekliyoruz.
Arka sokakların dünkü eski tekrar bölümünde kaçırılan liseli çocuk rolünü oynuyordu.
Arka sokaklarda ki figüranlar bile başrol oldu 2-3 dizi bitirdi ama dizi hala devam ediyor.
kendi jenerasyonunun en yetenekli oyuncularından. oyunculuk yeteneği olarak jenerasyonunda şükrü ve aras bulut'tan sonra gelse de, jenerasyonundaki birçok değme oyuncudan çok daha kaliteli oyunculuğu vardır. en azından rolü yaşar, odun gibi durmaz.
ekranlarda görmeyi özlediğimiz safi yeteneklerden biri. genç yaşına rağmen oyunculuğunun çıtası epey yüksekte. mavi gözlerinden mütevellit epey de etkileyici bakıyor. e her mavi göz böyle bakıyor mu? tabiki de hayır. çok iyi kullanabildiği bu bakışlar sayesinde repliksiz de döktürüyor maşallah. artık çok özletmesindi. dönsündü.
Ekranlara yeni dönen oyuncu. Star'da baslayacak olan Söz isimli askeri dizide komutan olarak başrolde. Ihm o agirligi kaldira bilecek biri oldugunu dusunmuyorum ama yetenekli bir oyuncu yinede. bekleyib görecegiz.
Söz'ün 3 bölümünü yeni izledim, genç jenerasyon oyuncular konusunda çok umutsuzum ama bu çocuğu izlediğimde heh bak bunda ışık var diyebildim hal böyle olunca insanlar kendi hakkında ne demiş diye bir bakayım dedim ilk baştaki övgülerin yerini gelen populariteyle beraber hakaretler almış. Oyunculuğun bu kadar öznel bir yargı olduğuna inanmıyorum. Başka işlerinde nasıl bir iş çıkardı bilemem, izlemedim. Ama Söz dizisinde taş gibi bir performans sergilemekte,duygu geçişleri seyirciye bir şeyler hissettirebilmesi muazzam. daha iyi olabilir mi tabi olabilir ama su dizideki performansıyla kendi jenerasyonundaki en iyi oyuncu. Gözleriyle oynayan kaç tane oyuncumuz var Allah aşkına?
Son olarak merak ettim bu arkadaşı beğenmeyen kimi beğeniyor bu jenerasyondan.
buna vermek isteyen kızlar bi zahmet benden uzak olsunlar. sarı çiyan vıyk.
aq kezbani eksilemis hemen. biraz gururunuz olsun bu herifin kaslari olmasa yuzune bakilmaz.
çok kötü oyuncu.
Atatürk'ü fiziksel olarak andırıyor.

Açıkçası Atatürk'ü oynayabilecek bir yetenek.

Ayrıca Uzaktan Coğrafya okuyor diye biliyorum.
Gözlerinin güzelliği es geçilemeyecek derecede yogun olan erkek oyucu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar