biz sevenlerinden çok gizli düşmanları olan yazardır. ah be tito sana bin defa dedik sakın tökezleme düşer gibi olursan en yakınındakiler brütüs gibi sırtını iğne başı kadar yer kalmayacak şekilde hançerlerler dedik dinlemedin..

bu kadar arka çıkıyoruz sana artık tekne ile bir tur attırırsın toprağım.
Gerçek bir sözlük yazarı bence. Ezelden sözlükleri sevmemin sebebi mizah. Sözlük mizahı. Eskiden bu işi iyi yapan ne kadar çok sözlük yazarı vardı. Şimdilerde yok gibi bir şey. Titanik de bunlardan biri. Kaynanasız tengirle kanki olması dışında bir sorun yok bence.
Tito frank tamamda tengir'e o don yakışmamış.
sözlük içinde karşıt görüş olarak sevdiğin 10 kişi say deseler sayacağım 10 kişiden biri yazar. yaşı kemale ermiş çabuk gaza geliyor otokontrolü zayıf belki anlık reaksiyonla belki de bilerek dolaylı yoldan bana ağır hakaret etti. kendisini kınıyorum hayal kırıklığı yarattın ayıp ettin.
abberline ve frank lucas'ın en sevdiği yazar.
(bkz: Tits a dick)
halen nick değiştirmeyerek büyük ayıp etmiş yazar.
sessiz sedasız hesabını silip gitmiş yuzır.

görsel

frank lucas en son bir liste yapmıştı, bunu o listeye almamış, ona çok içerledi sanırım. evet ben de içerledim o listeye ama hesap silip gitmek nedir amk?

eğer bu satırları okuyorsa geri dönsün.

tamam amk en iyi balıkçı sensin, kaptan ehliyetin de var tamam...
Kırgın olsam da gitmesine üzüldüğüm yazar.
Efsaneler silinmez nick değiştirir.
zall'ın gizli kasasında tutulan bir belgedeki bilgiyi öğrendiği için aforoz edilen yazar.

bu işin peşini bırakmazsan kulak memeni emükleriz diye tehdit edilmiş.
Eli kulağında tit a dick olarak gelir yakında amk.
Son aldığı hayran42 nickiyle silik olması gercekten üzücü. Bir gün varsın bir gün siliksin iste vefasız sözlük.
Erector gizli bi örgüt kurup herkesin cebine üyelik simgesi olarak 1 leva dağıtmış. Bu üyeleri de sözlükte üst düzey mevkilere yerleştirmiş. Vakti gelince sözlük ofisindeki kozmik odaya girip gizli belgeleri ortaya dökecekmiş.

Hatta bi rivayete göre o operasyonda zall'ın çokomel kutularında sakladığı bitcoinlere de el konacak ve sözlük yazarlarına dağıtılacakmış.

işto vakit ak tit a nick kara tit a nick ortaya dökülecek.
(bkz: sictirtma feykine)
Doğum günü çocuğu. Çok mutlu olasıca adam. Sevdicek.
yeni nickinin değil eski nikinin doğum gününü kutlamayı tercih ettiğimiz yuzır.

bence rahat 50 var...
tekneye canısı ismini vermiş!
Tito nerdesin. Sen yokken tüm sözlük kızları bana yürüyor.
Mutlu yıllara güzel insan.
Special edit:yenge allah belamı versin ki şaka.
Hoppy borthdoy to yoo.

Swh.
Varank reis'ten sonra sözlüğün en yaşlı yazarı.
Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.
merhaba çekirgeler. ha ha.
sözlüğe geri dönen dev yetenek.
bebeleri pistten alalim. kimse kusura bakmasin.
muhtemelen feyk hesap.
tengir Abciğim sen çaylak olmadın mı? Ne geliyorsun git bi kenarda acını yaşa.
sözlükteki bir açık yüzünden eski nickini almış!
kesin bilgi değil.