bugün

kader yapacak bişey yok. en azından hayattayız.
Aslında kendimi az da olsa beğenirdim ta ki bugün telefonda çektiğim görüntüyü ters çevirene kadar.meğerse beni insanlar öyle görüyormuş. Allahım çok tipsizim.
görsel
tipsiz erkek: selin benimle sevgili olurmusun?
kız: ya mahmut ama ben sana karşı bir şeyler hissetmiyorum. ne yazık ki ben seni arkadaş olarak görüyorum

yakışıklı erkek: selin benimle sevgili olurmusun?
kız: ya cem bilemiyorum ki herşey çok hızlı gelişti. ama bende seni seviyorum galiba.evet kabul ediyorum evet evet.
Kendini tipsiz olarak yargılama sakın rabbim seni böyle yaratmış ve önemli olan tip değil kalptir. Herkes bir gün güzelliğini/yakışıklılığını kaybedecek. Hepimiz sonunda toprağa gideceğiz. Önemli olan kalp kardeşim kalbin güzelse, mutluysa ve de sağlıklıysan hiç bu konulara takma
Tip Bir nevi on eleme gibi. O olmadan tur atlayamıyorsunuz. Ama bu kişilerin cok iyi arkadaş profilleri vardır. Zira en çok duyacağınız kelime seni arkadaş olarak görüyorumdur.
Dahil olduğum durum.
Üzülmüyorum artık ama sonuçta genlerimin suç.
sanki yakışıklı olsak kız düşüreceğiz, herşey para artık bu devirde.
Aynı zamanda ipsiz olmaktır.
... ya da olmamak kişinin kendi elindedir bence.
üstteki yazar amcı.
Hiç düşünmedim bilmiyorum.
(bkz: defolu üretim)
içinde bulunduğum durum.
bir kayıp değildir. herkes bir gün ölecek sonuçta di mi? tipsizliğin içinde yapılacak bir şey yok. o halde kendini sev ve kendini geliştir. konuşmak kolay elbette ama,

güzel giyin, güzel konuş, kültürlü ol, yapabilirsen estetik yaptır, saçına başına dikkat et, kilo ver, kitap oku, erken kalk, bir çok insan tanı emin ol herşey bambaşka olacak.

herşeyin başı kendini sevmekten geçiyor. kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez.
insanı rahat ettirir. dıtdıtdıt mesaj yok, saçma sapan arkadaşların yok, sırf yakışıklısın diye senle uğraşanlar yok, mis gibi. hele hele hem çirkin hem de fakirsen, değme keyfime! seni seven insanların tipin için veya paran için sevmediği kesin olur, sen olduğun için sevilirsin. nereden mi biliyorum? ben o kişiyim çünkü! çirkin fakir.
kalbi tipsiz olmasın (bkz: mucize).
Tipsiz olup aynı zamanda sempatik olmak erkeklerin kaderi olsa gerek.
Ne yazık ki insanı asosyallige ittigi cok asikar.
Isletmeler dahi ozeguveni daha yuksek olacagi ve bunun sonucunda daha verimli calisacagi dusuncesiyle daha cok goze hitap eden insanlari calistirmayi tercih ediyor. Guzellik yakisiklilik algisinin isletmenin prestijini etkiledigine dahi girmiyorum. Ama sonuc bu. Tip ne yazik ki is hayatinda da sosyal yasamda da kiz erkek iliskilerinde de hayati onem tasiyor. O yuzden diger yakisikli erkeklere nazaran arti yonleriniz bulunmasi sart. Agzinin laf yapmasi zengin olmak yeni diller ogrenmek kulturunu genisletmek hitabet dersi almak gibi.
Cirkinsen ve hicbir vasfin yoksa gecmis olsun. Yeni Gorunmezlik pelerinin hayirli ugurlu olsun.
Çıkarken sormuyolar ki, yapcak bişi yok el mahkum.
gördüğüm insanlara acıdığım durumdur. hele ki bir mekanda otururken tipsiz çocuğun yanındaki kız sevgilisinin bakışlarına maruz kalmak hemcinsime acımama neden oluyor. tabi bende kıza bakıyorum ama çok şükür insanlara acıma duygumun önüne geçmiyor bu durum.
Yakisikli erkege gore 1-0 yenik baslar hayata.
Bu acigi kapatmak icin kendini diger konularda gelistirmeli.

Devir dis gorunus devri cunku.
şu başlıktaki depresif entryleri okuyunca aklıma şu video geldi. lmfao xd

https://youtu.be/elroYaDZwqU
Para olunca gerisi teferruat. Ha tipsizsin ha yakışıklısın ne mânâ.
Kavisli burun, köşeli çene, renkli göz bla bla, günümüz güzellik kıstasları kadar ve hatta bazen daha değerli bir unsur var. Aklınız.
görsel
kimin ne düşündüğü umrumda mı
kesinlikle hayır.