bugün

Müzik yapmaya çok uygun olan bir dil almanca ile Allah vergisi yeteneği birleşince ortaya böyle muhteşem bir solist çıkmış.
Corona virüs testi pozitif çıkmış, yoğun bakımdaymış.
görsel
Hiv bel soğukluğu ve herpes vardı zaten fabrika çıkışlı olarak bir de corona mı eklenmiş. Güle güle kullansın.
Ölürse rammstein diye bir grup kalmaz. Rammstein'ın da üzerine toprak atın.
Ölmesin lan bu herif. Böyle hayvanî bir ses yok popüler müzikte.
insan mı hayvan mı belli olmayan bir mahlukun ölümü dünya toplumuna pek bir şey kaybettirmez. .
Aga Bee...
till dur allahını seversen zaten ortalık karışık...
efsane yaratıcı sanatçı. umarım kısa sürede iyileşir ve tekrar sahalara döner ve umarım bende onun konserine gitme şansına erişirim.

3 gün önce yazdığım entry aklıma geldi :(
(bkz: rammstein/#43043963)
sendeki virüsler koronayı tokatlar eminim. till reis sakın ölme sakınnnn daha konserine gelicem yazın.
Almanya şimdi kan ağlıyor beyler. Sayın komşum 60 muhaciri eski gastarbaiter sonradan Alman herr dönermann’a sordum. Bu denli bir kaos 2. Dünya savaşından sonra dahi görülmedi dedi!
grubun facebook sayfasında yaptığı açıklamaya göre test sonucu negatif çıkmış. arada güzel şeyler de oluyor tabii.

(bkz: https://people.com/music/...n-recovering-coronavirus/)
“Beni fethetmek isteten virüs henüz yaratılmadı!”

görsel
bana bulaşsa bu kadar koymazdı be abi.
lmao
till reis koronayı tokatlamış sanırım, olumlu haberler dolaşımda.
Dolmabahçe'nin ve inönü stadının boğaza doğru kaymasının sebebi.
geçmişte madalyalı bir yüzücü, bir zamanlar filmlerde oyuncu şimdi ise tiyatral sahnesiyle, erkeksi görünüşü ve sesiyle endüstriyel rock'ın en önemli ismidir. istanbul'a geldiğinde arkadaşlarıyla sıradan bir esnaf kokoreççisine gitmiştir. zerstören adlı şarkısının başında türkçe ağıt bulunmaktadır.
Bir zamanlar yakışıklı olan, şimdiyse geriye karizmatikliği kalmış şair, vokalist ve oyuncu olan şahsiyet.
kesin nazi bu adam. başka açıklaması olamaz.
Son dönemlerde hakkında konser sonraları sex partilerinde cevresindeki kadınları cinsel ilişkiye girmeye zorlama ve zorla uyuşturucu madde kullandırma gibi iddialar bulunmakta olan, rammstein'in frontmanı.