bugün

turancı andamdır..
sayfa olanına hitaben;

yıllardır türkçüyüm atsızcıyım ama o sayfa admini tam bir şaklaban bilgi 0 bir şeyler öğretmek amacı yok sayfayı tamamen kişisel şovuna dönüştürüyor gerizekalı herif.
facebook sayfası için konuşuyorum , ben bu kadar gerizekalı bir topluluk görmedim. bu grubun yöneticisinden üyelerine kadar hepsi gerizekalı. adamlar yıllardır gönülden inandığım davamdan soğuttu beni. bu kadar gelişigüzel bu kadar mantıksız konuşulamaz. tek bildiği şey ağza alınmayacak küfürler etmek. umarım türkçülük tez zamanda bu gibi faydasızlardan temizlenir.
öz türkçede "tanrının erleri" hatta "tengrinin erleri" anlamına gelir. bunun bir de facebook sayfası vardır. hümanist ve sosyalist ibnelere ve k*rtlere verdikleri tarihi ayarlarla ünlülerdir.

(bkz: atıldın!)
facebook sayfasıdır, sürekli kapanmaktadır. şu an aktif hiçbir sayfası yoktur. 3 bin küsürlük sayfa çakmadır.
(bkz: ırkçı)
Seviyorum bu yazarı. O beni sevmez pek.
Facebooktaki tigir er ile alakası olmayan yazar.
güldürmüştür.

(img:#752529)
"Türk dediğin şeytanı ayakta siker".
Yöneticisinin gizli eşcinsel olduğu iddia edilen sayfa.

Adamların söyledikleri bence çok haklı, gerçekten de gizli eşcinsel. Linki aşağıda.

https://www.facebook.com/.../1659300927626949?fref=ts
türkler istila etmek için yaratılmıştır diyen sözde türkçü sayfadır.
peygamberimize ve sahabelere hakaret edilip sayfa moğol sayfasına döndürülmüştür.
nihal atsız'ın söylemediği sözleri söylemiş gibi göstermektedirler.
(#27773233)

direkt, gelişine, beklemeden çakmış topu doksandan sokmuştur. şapka çıkardım efenim.*
facebook sayfası çok tehlikelidir. 15-16 yaşındaki çocuklara zehir aşılar.
çerkeslerin şikayeti ile kapatılmıştır. Fikirlerin çoğuna katılmasamda ilgimi çekmiş fb sayfasıdır.
Facebookta bulunan aşırı ırkçı ve Türkçü oluşum.
asal polat'tır kendisi.

(bkz: asal polat)
anası sikilmiş bir yöneticiye sahip facebook sayfası. evlatsız godoş ekmeğin türk gıdası olmadığını, romalıların gıdası olduğunu söylemiş ve anasına sövmeme sebep olmuştur. tam bir godoş amk!
bordo qwerty klavyeli .
atatürkçü olmasına karşın kemalist ve laikçi düşmanı facebook sayfası. enteresan.
adam gibi yazardır.
bir avuç fame adayının kendi dışındakileri Türk lükten dışladığı ve hiçbir Türkçü gurub un hakkında iyi görüşlere sahip olmadığı pirimci bir sayfa

bakınız
https://www.youtube.com/watch?v=h5hXGGMZUMM
1-2 yıldır bu sayfanın adını duyarım ve arada bakarım. şu zamana kadar prim yaptıklarını görmediğim gibi, kendilerine karşı teşekkür edenleri dahi sayfalarından atacak bir kafa yapısına sahipler. övülmeyi sevmezler. bknz: bizi övdüğünüz için atıldın!.. gibi kelimeler görmek mümkündür. hakkında en çok iftira atılan ve tartışılan sayfa ya da adminlerinin deyimiyle otağ. çok büyük bir düşman kitlesi var. türkçüler bile sevmez bunları. nihal atsızın her sözünü de ayet kabul ederler. türkçülerin aksine alevilik şamanizmdir gibi saçmalıklar söylemezler. aleviliğe, ateistliğe, sunniliğe düşmandırlar. isa peygambere vitaminsiz derler. kadınlar çocuk makinesidir gibi saçma sapan düşünce yapısına sahiptirler. düşman olmadıkları bir şey yoktur. güneşe gideceğiz, gezegenleri istila edeceğiz gibi manyakça paylaşımları vardır. işin tuhaf yanı bu paylaşımlarıda bilimsel kanıtlarla açıklarlar. herkesin beynine girerler. çok tehlikeliler.

osmanlıcı arkadaşlarda şöyle bir video hazırlamışlar https://www.youtube.com/watch?v=oDr3SJruQac

sonuç: akıl ve ruh sağlınız için tanıdıklarınızı bu sayfadan uzak tutmanızda yarar var. 50 yaşında örgü ören kadın bile kürtleri köle olarak kullanacağız bu sayfada yazmıştı. herkesin beynine giriyorlar.

edit: sayfaları yine kapandı sanırım face de gözükmüyor.
(bkz: atıldın)
facebook'un ideoloji olarak tanıdığı türkçü oluşumdur , türkiye de bulunan en radikal türkçü oluşum olmalarıyla beraber atsız atayı en saf ve en doğru şekilde yorumlayan ve onun ideolojilerini yayan oluşum , ırkçılığın dozunu kaçırsa da ideolojisi saf ve temizdir kendiyle çelişmez. var olsunlar.